MARK RONSON I DIPLO ŁĄCZĄ SIŁY Z ELLIE GOULDING!

MARK RONSON I DIPLO ŁĄCZĄ SIŁY Z ELLIE GOULDING!

Share This Post

Duet Silk City powraca po 3 latach z nowym singlem „New Love”, w którym gościnnie usłyszymy Ellie Goulding.

Jestem podekscytowany, że znowu pracujemy z Markiem. Od czasu powstania Silk City nieustająco wymienialiśmy się pomysłami i w końcu obydwaj znaleźliśmy czas, żeby je zrealizować. Stworzyliśmy klasyczny house’owy numer, a Ellie była na tyle uprzejma, ze użyczyła nam do niego swojego głosu.

DIPLO

Uwielbiam muzykę, która powstaje z mojej współpracy z Wes’em. Te kawałki mają w sobie radość, której brakuje mi w samodzielnym tworzeniu. Znam Ellie już ponad 10 lat i  wreszcie udało nam się coś zrobić wspólnie. Jej głos ma wspaniałe unikatowe brzmienie, które przebija się przez wszystko inne.

MARK RONSON

Znam Mark’a i Wes’a od lat i to był dobry moment, żeby zacząć wspólnie działać. Teraz każdy z nas chce być wolnym i tańczyć, nawet jeśli miałby to być taniec w kuchni 

ELLIE GOULDING

Wielokrotnie wyróżniana platynowymi odznaczeniami, wokalistka Ellie Goulding ma na swoim koncie dwie nominacje do nagrody Grammy, nominacje do Złotego Globu, dwie nagrody BRIT, sprzedała 18 milionów kopii albumów oraz 140 milionów kopii singli, a jej utwory zostały odtworzone 23 miliardy razy. W 2020 roku artystka zdobyła nagrodę magazynu Billboard w kategorii Top Dance/Electronic Song za jej kawałek „Close To Me”, w którym gościnnie wziął udział Diplo.

Silk City to Diplo i Mark Ronson. Nazwali się tak po knajpie z Filadelfii, w której tych dwóch spotkało się po raz pierwszy 20 lat temu.

Silk City to celebracja klasycznej muzyki tanecznej. Po dekadach znajomości Diplo i Ronson w 2018 roku zaczęli współpracę, żeby uczcić muzykę house, disco i dance. Ich singiel „Electricity” z Duą Lipą zdobył nagrodę Grammy i ma status platyny w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...