MARIAH CAREY PRZEPROWADZIŁA WYWIAD Z CARDI B!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Cardi B to jedna z największych gwiazd muzyki XXI wieku, zaledwie po wydaniu jednego albumu! W 2020 roku wydała singiel “WAP”, który stał się od razu hitem! Ostatnio wydała singiel “UP”, który zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard 100. Jest pierwszą raperką, której 5 single zadebiutowały w top5 tej listy!

Wczoraj pojawił się wywiad z Cardi B dla magazynu Interview, który przeprowadziła sama MARIAH CAREY!!!! Oto najważniejsze momenty wywiadu (tłumaczenie z grupy Cardi B Polska – Bardi Gang):

  • Nadchodzący album jest już praktycznie skończony. Zostały ostatnie szlify i kilka utworów do dokończenia, jednak mimo to Cardi wciąż waha się, kiedy powinna go wydać: „Czuję, że brakuje mi kilku utworów. Wszyscy pospieszają mnie, bym go wydała, ale nie wiem czy to odpowiedni moment. Kiedy udzielam wywiadów, lubię widzieć ludzkie twarze na żywo. Nie znoszę spotkań na Zoomie. Są tak dziwne. Chciałabym zrobić wspólny odsłuch albumu z fanami. Teraz nie możesz nawet wyruszyć w trasę koncertową. Strasznie to słabe.”
  • Na albumie znajdzie się kilka emocjonalnych utworów: „Mam piosenkę w stylu »Be Careful«, ale wydaje mi się, że jest bardziej personalna. Ludzie mówią mi: »Powinnaś pokazać więcej wrażliwości. Musisz więcej o sobie mówić.« A ja im mówię, że to dla mnie naprawdę trudne tworzyć utwory o miłości i wyrażać siebie w ten sposób, bo nigdy tego nie robiłam.”
  • O strachu towarzyszącym wydaniu drugiego albumu: „Ludzie zawsze mają szalone oczekiwania, w szczególności jeśli chodzi o kobiecy rap. Ciągle porównują i porównują i porównują. To prawie tak, jakby chcieli zobaczyć twoją porażkę. Nie znoszę tego uczucia, gdy robię coś niedostatecznie dobrze, dlatego chcę, by ten album był świetny. Mój ostatni album poradził sobie naprawdę dobrze, i jeśli drugi nie powtórzy tego sukcesu, będzie mi strasznie smutno.”
  • O inspiracjach muzycznych: „Pochodzę z Nowego Jorku, więc słyszałam Biggiego [The Notorious B.I.G.] każdego dnia, ale że byłam wtedy naprawdę mała, niewiele z tego rozumiałam. Moja mama zawsze chciała zatrzymać u mnie tę dziecięcość. Chciała, bym słuchała muzyki Barney i Disney, więc interesowałam się tylko nimi. Gdy chodziliśmy do domu mojej babci, zawsze leciały kanały BET. Gdy zobaczyłam Missy Elliott ściągającą swoją głowę w teledysku [„One Minute Man”], pomyślałam: »O mój boże, to jest tak dziwne. Chcę to robić, gdy dorosnę.« Potem zaczęłam dostrzegać dziewczyny jak Trina i myślałam: »Jest taka seksowna. Gdy dorosnę, chcę mówić tak, jak ona.« Zawsze chciałam być tym, na co moja mama mi nie pozwalała. Pragnęłam nosić krótkie bluzki i pokazywać swój brzuch.”
  • O relacji z fanami: „W zeszłym roku, jako że nie wydawałam muzyki od bardzo dawna, ludzie mówili: »Jest skończona. Mówiłem ci, że przetrwa na rynku tylko tyle i tyle czasu. Jest naprawdę przeciętna.« Zapytałam wtedy kilku moich fanów: »Naprawdę sądzisz, że to już koniec?« Dali mi wtedy wiele otuchy, mówiąc: »Myślę, że naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim jesteś«. Dostaję mnóstwo hejtu na portalach społecznościowych, więc jeśli ja odczuwam presję, to jestem przekonana, że moi fani też ją czują, kiedy muszą mnie ciągle bronić. Mam z nimi bardzo bliską więź – mój team nie zawsze wie, co się dzieje, mój mąż niezbyt ogarnia social media, a moi fani to wszystko rozumieją. To ich świat.”
  • O uprzedzeniach i rasizmie w przemyśle muzycznym i modowym: „Zdecydowanie odczułam uprzedzenie. Byłam zaangażowana w kontrakty reklamowe, a potem dowiedziałam się, że pewne białe osoby dostały za nie więcej pieniędzy w obrębie tej samej firmy. Zawsze robię research. Wiem, jaki przychód wygenerowałam dla danej firmy. Moi fani kupują rzeczy, które reklamuję, więc zastanawiałam się: »Dlaczego nie płacisz mi tyle samo, ile płacisz innym?« To nieco obraźliwe. Jeśli chodzi o modę, kultura hip-hopowa ma na nią ogromny wpływ. Mimo to, czarni artyści nadal mają problem z otrzymaniem miejsca na pokazie i prawie wcale nie są reklamowani przez wielkie modowe marki, które są na topie dosłownie dzięki nam.”
  • Na zaproszenie Mariah Carey do współpracy: „Z przyjemnością zrobiłabym to. Chciałabym stworzyć utwór, który poruszy serca. To twoja muzyka sprawiła, że miałam złamane serce w wieku 11 lat, kiedy nawet nie miałam chłopaka.” / Mariah chciałaby również stworzyć z Cardi ekskluzywną linię biustonoszy.

 CAŁY WYWIAD I ZDJĘCIA!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you