MAGDA RUTA ZAGRA SWÓJ DŁUGO WYCZEKIWANY KONCERT! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY.

MAGDA RUTA ZAGRA SWÓJ DŁUGO WYCZEKIWANY KONCERT! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY.

Share This Post

Na ten dzień Magda Ruta czekała od dnia wydania debiutanckiej płyty “Nie wiem, czy będę”. Zaraz po wakacjach zagra długo wyczekiwany koncert premierowy. Występ artystki odbędzie się 6 września br. w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci środowiska muzycznego.

Jej debiutancka płyta “Nie wiem, czy będę”, która ukazała się 27 marca 2020 r., zebrała masę entuzjastycznych recenzji i przede wszystkim zjednała artystce wielu oddanych fanów. Z tego albumu pochodzą m.in. takie utwory jak “Wybujałe”, “Nie wiem, czy będę” oraz “22″. Już we wrześniu będzie okazja, aby posłuchać ich na żywo.

Koncert premierowy Magdy ostatecznie odbędzie się 6 września w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Początek występu został zaplanowany na godz. 20:00. Bilety w cenie 10 zł dostępne są pod tym adresem KUP BILET. Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku WYDARZENIE (kliknij).

Piosenki Magdy powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej delikatną wrażliwość. Dźwięki zrodziły się ze spotkania z Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości artystki retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...