MAGDA KLUZ OPUBLIKOWAŁA PIERWSZY SINGIEL! POSŁUCHAJCIE “RZEKI”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Magda Kluz to początkująca wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z Cieszyna, w którym uczęszczała do szkoły muzycznej i o mały włos nie została flecistką. Flet zamieniła na gitarę i odkryła pasję do pisania piosenek. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, z którym wystąpiła m.in. na Enea Spring Break Festival, Netia Off Camera i AlterFeście. Została finalistką konkursów Skoda Auto Muzyka i Moico Enjoy Music. W nowym, solowym projekcie połączyła szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu.

Magda jest artystką, która jako pierwsza dołącza do FONOBO Pitcher – akcji stworzonej przez polską wytwórnię FONOBO Label. Jej celem jest odkrycie i wypromowanie młodych głosów.  Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.
“Magda przysłała materiał naszpikowany emocjami i ujmującą szczerością. Jej teksty na długo zostają w głowie, a muzyka uspokaja i odpręża. Piosenka “Rzeka”, którą inaugurujemy projekt FONOBO Pitcher, wprowadza w przyjemny stan letargu, którego nie chce się zmieniać” – uzasadnia wybór Anna Wysocka, Dyrektor A&R FONOBO Label.
Singiel “Rzeka” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym także na playlistach Pitchera dostępnych na Spotify i TIDAL. Do utworu powstało lyric video, które można oglądać na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you