MAGDA KLUZ OPUBLIKOWAŁA PIERWSZY SINGIEL! POSŁUCHAJCIE “RZEKI”!

MAGDA KLUZ OPUBLIKOWAŁA PIERWSZY SINGIEL! POSŁUCHAJCIE “RZEKI”!

Share This Post

Magda Kluz to początkująca wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z Cieszyna, w którym uczęszczała do szkoły muzycznej i o mały włos nie została flecistką. Flet zamieniła na gitarę i odkryła pasję do pisania piosenek. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, z którym wystąpiła m.in. na Enea Spring Break Festival, Netia Off Camera i AlterFeście. Została finalistką konkursów Skoda Auto Muzyka i Moico Enjoy Music. W nowym, solowym projekcie połączyła szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu.

Magda jest artystką, która jako pierwsza dołącza do FONOBO Pitcher – akcji stworzonej przez polską wytwórnię FONOBO Label. Jej celem jest odkrycie i wypromowanie młodych głosów.  Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.
“Magda przysłała materiał naszpikowany emocjami i ujmującą szczerością. Jej teksty na długo zostają w głowie, a muzyka uspokaja i odpręża. Piosenka “Rzeka”, którą inaugurujemy projekt FONOBO Pitcher, wprowadza w przyjemny stan letargu, którego nie chce się zmieniać” – uzasadnia wybór Anna Wysocka, Dyrektor A&R FONOBO Label.
Singiel “Rzeka” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym także na playlistach Pitchera dostępnych na Spotify i TIDAL. Do utworu powstało lyric video, które można oglądać na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...