LONDON GRAMMAR PRZEZNTUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL “LOSE YOUR HEAD”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Nowy singiel London Grammar to kolejna zapowiedź albumu „Californian Soil”, którego premiera zaplanowana jest na 9 kwietnia 2021.

Współproducentem singla „Lose Your Head” jest George FitzGerald, a centralnym punktem utworu jest liderka grupy Hannah Reid, która niesie przekaz o kobiecości oraz wewnętrznej sile. FitzGerald współprodukował także wcześniejszy singiel London Grammar „Baby It’s You”, który spędził 2 miesiące na playliście A BBC Radio 1.

„Lose Your Head” opowiada o mocy oraz poczuciu kontroli w związkach. Tekst jest nieco mroczny, ale chciałam, by piosenka miała pogodniejszy klimat.

HANNAH REID O TRZECIM SINGLU GRUPY

London Grammar tworzą Hannah Reid, Dan Rothman i Dot Major. W 2013 debiutowali albumem „If You Wait”, który ma już status podwójnej platyny w UK. W 2017 ukazał się drugi krążek zespołu, „Truth is A Beautiful Thing”, który w Wielkiej Brytanii dotarł do szczytu list sprzedaży. Do tej pory zespół sprzedał 3 miliony płyt oraz milion biletów na swoje koncerty, a liczba odtworzeń katalogu przekroczyła miliard.

Grupa ma na koncie współpracę z takimi nazwiskami jak Paul Epworth, Flume czy Disclosure, jak również ze słynnym domem mody Dior. London Grammar otrzymało wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Ivor Novello Award oraz nominacje do BRIT. Od niedawna, w serialu „Normal People” – adaptacji bestsellerowej powieści o tym samym tytule – można usłyszeć ich utwór „Hey Now (Arty Remix)”.

Lista utworów nadchodzącego albumu London Grammar “Californian Soil“:

1. Intro
2. Californian Soil
3. Missing
4. Lose Your Head
5. Lord It’s A Feeling
6. How Does It Feel
7. Baby It’s You
8. Call Your Friends
9. All My Love
10. Talking
11. I Need The Night
12. America

Tytułowy kawałek z trzeciego albumu London Grammar, „Californian Soil”, jest piękny jak pustynia Mojave – Sunday Times Culture

„Baby It’s You” zawiera charakterystyczną dla tria atmosferyczność, ale też nowe, bardziej kolorowe, balearyczne brzmienie i klimat… marzycielskie
– NME

Błyskotliwa perkusja i wspaniały wokal Hannah Reid dopełniają produkcję utworu i sprawiają, że pożądamy filmowych nocnych przejażdżek. 10/10
– Wonderland 

Przeznaczony do bycia podkładem muzycznym do pocałunków na parkiecie – i-D  

Ogromnie imponujący powrót – Clash  

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you