LADY GAGA PREZENTUJE TELEDYSK DO PIOSENKI “911”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Laureatka Oscara, Złotego Globu i Grammy – Lady Gaga to artystka jedyna w swoim rodzaju. Na całym świecie zgromadziła imponującą liczbę 35 mln sprzedanych albumów, 32 miliardów streamów oraz 275 milionów sprzedanych singli, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie. W 2012 Lady Gaga założyła Born This Way Foundation, organizację non-profit działającą na rzecz aktywizacji młodzieży, inspirującą do celebrowania odmienności, uprzejmości i odwagi. Artystka jest aktywistką, filantropką oraz działa na rzecz osób LGBT, szerzenia świadomości na temat zaburzeń związanych z sylwetką czy HIV/AIDS.

W tym roku Gaga powróciła do nas z nowym muzycznym materiałem. 28 lutego wydała singiel “Stupid Love”, który był zapowiedzią szóstego krążka artystki. Album planowo miał się pojawić w kwietniu, ale ostatecznie jego premiera odbyła się 29 maja 2020 roku. Tydzień przed premierą “Chromatica” piosenkarka podzieliła się ze światem singlem “Rain On Me” nagranego wspólnie z Arianą Grande. Na albumie Gagi możemy usłyszeć gościnnie BLACKPINK oraz Eltona Johna.

Jednym z utworów na albumie jest numer “911”, który napisała Lady Gaga wraz BloodPop, Madeon oraz Tranter. Poprzedzony jest instrumentalną wstawką “Chromartica II” co zszokowało fanów przy pierwszym słuchaniu. Dzisiaj artystka postanowiła wydać do tej piosenki teledysk, nazywając to “911 short film”.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you