LADY GAGA PREZENTUJE TELEDYSK DO PIOSENKI “911”!

LADY GAGA PREZENTUJE TELEDYSK DO PIOSENKI “911”!

Share This Post

Laureatka Oscara, Złotego Globu i Grammy – Lady Gaga to artystka jedyna w swoim rodzaju. Na całym świecie zgromadziła imponującą liczbę 35 mln sprzedanych albumów, 32 miliardów streamów oraz 275 milionów sprzedanych singli, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie. W 2012 Lady Gaga założyła Born This Way Foundation, organizację non-profit działającą na rzecz aktywizacji młodzieży, inspirującą do celebrowania odmienności, uprzejmości i odwagi. Artystka jest aktywistką, filantropką oraz działa na rzecz osób LGBT, szerzenia świadomości na temat zaburzeń związanych z sylwetką czy HIV/AIDS.

W tym roku Gaga powróciła do nas z nowym muzycznym materiałem. 28 lutego wydała singiel “Stupid Love”, który był zapowiedzią szóstego krążka artystki. Album planowo miał się pojawić w kwietniu, ale ostatecznie jego premiera odbyła się 29 maja 2020 roku. Tydzień przed premierą “Chromatica” piosenkarka podzieliła się ze światem singlem “Rain On Me” nagranego wspólnie z Arianą Grande. Na albumie Gagi możemy usłyszeć gościnnie BLACKPINK oraz Eltona Johna.

Jednym z utworów na albumie jest numer “911”, który napisała Lady Gaga wraz BloodPop, Madeon oraz Tranter. Poprzedzony jest instrumentalną wstawką “Chromartica II” co zszokowało fanów przy pierwszym słuchaniu. Dzisiaj artystka postanowiła wydać do tej piosenki teledysk, nazywając to “911 short film”.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...