KUBA GROCHMALSKI I JEGO NOWY SINGIEL: “NOT WHAT YOU WANT”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Kuba Grochmalski (ur. 22 listopada 1997 roku) – wokalista, autor tekstów i właściciel niebanalnego głosu. Rozpoznawalność zdobył poprzez platformę TikTok, gdzie zgromadził liczące już ponad 400 tysięcy grono fanów. W styczniu 2021 roku ujawnił długo wyczekiwany singiel “Not What You Want”, który jest zapowiedzią nadchodzącej, debiutanckiej EP-ki artysty. Jak podkreśla, pop jest bliski jego sercu i w swojej twórczości chce nawiązywać do klasycznego brzmienia z lat 00.

Kuba o swoim nowym singlu:

Napisałem te piosenkę z dedykacja dla Wszystkich, którzy czują się niewystarczająco dobrzy i uważają, że nie zasługują na szczęście. Każdy z nas został kiedyś zraniony, czasami trudno wejść nam w nowy związek w obawie przed ponownym skrzywdzeniem. Chciałem przypomnieć tą piosenką, ze każdy z nas zasługuje na szczęście i miłość.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you