KRISTIAN KOSTOV PREZENTUJE NOWY SINGIEL!

KRISTIAN KOSTOV PREZENTUJE NOWY SINGIEL!

Share This Post

Kristian Kostov to młody gwiazdor, który zaczynał w zespole jazzowym. W wieku 20 lat może pochwalić się już m.in.: występem w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, finałem “The Voice Kids” czy “X Factor”, uczestnictwem w Eurowizji 2017, nagrodą European Border Breakers Awards 2018 i EBBA Public Choice Awards. W 2019 Kostov został najmłodszym uczestnikiem “Singer” – najpopularniejszego programu telewizyjnego dla wokalistów w Chinach, którego widownia przekracza 2 miliardy. Dzięki temu młody artysta stał się gorącym nazwiskiem w Weibo i trafił na listy przebojów w serwisach cyfrowych w Chinach, np. QQ music (ponad 700 mln użytkowników).

“Better” to drugi singiel Kristiana Kostova zapowiadający EP-kę “MOOD”. Piosenka powstała w Los Angeles we współpracy z songwriterami, którzy wcześniej pracowali m.in. z takimi artystami jak Bebe Rexha, Adam Lambert, Maroon 5, Demi Lovato czy R3HAB.

Piosenka powstała w warunkach domowej izolacji. Kristian Kostov w ostatnich tygodniach, podobnie jak wiele innych osób zamkniętych w domach, zanurzał się w negatywnych myślach. Wewnętrzna walka spowodowana utratą wiary znajduje odzwierciedlenie w refleksyjnym wokalu zestawionym z wielowarstwową produkcją – która na szczęście daje promyk nadziei. “Czy kiedykolwiek będzie lepiej?” – pyta retorycznie Kristian – co dla świata w płomieniach jest pytaniem zbyt dosłownym.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...