KRISTIAN KOSTOV PREZENTUJE NOWY SINGIEL!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Kristian Kostov to młody gwiazdor, który zaczynał w zespole jazzowym. W wieku 20 lat może pochwalić się już m.in.: występem w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, finałem “The Voice Kids” czy “X Factor”, uczestnictwem w Eurowizji 2017, nagrodą European Border Breakers Awards 2018 i EBBA Public Choice Awards. W 2019 Kostov został najmłodszym uczestnikiem “Singer” – najpopularniejszego programu telewizyjnego dla wokalistów w Chinach, którego widownia przekracza 2 miliardy. Dzięki temu młody artysta stał się gorącym nazwiskiem w Weibo i trafił na listy przebojów w serwisach cyfrowych w Chinach, np. QQ music (ponad 700 mln użytkowników).

“Better” to drugi singiel Kristiana Kostova zapowiadający EP-kę “MOOD”. Piosenka powstała w Los Angeles we współpracy z songwriterami, którzy wcześniej pracowali m.in. z takimi artystami jak Bebe Rexha, Adam Lambert, Maroon 5, Demi Lovato czy R3HAB.

Piosenka powstała w warunkach domowej izolacji. Kristian Kostov w ostatnich tygodniach, podobnie jak wiele innych osób zamkniętych w domach, zanurzał się w negatywnych myślach. Wewnętrzna walka spowodowana utratą wiary znajduje odzwierciedlenie w refleksyjnym wokalu zestawionym z wielowarstwową produkcją – która na szczęście daje promyk nadziei. “Czy kiedykolwiek będzie lepiej?” – pyta retorycznie Kristian – co dla świata w płomieniach jest pytaniem zbyt dosłownym.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you