KOLEJNE SUKCESY TAYLOR SWIFT!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Rok 2020 to zdecydowanie był to rok Taylor Swift! Wydając dwa albumy niespodzianki, spędziła 10 tygodni na szczycie listy Billboard 200 Albums! Jako pierwszy artysta w historii miała debiutujący album i singiel jednocześnie na liście Billboard 200 i 100!

Oficjalnie Taylor jest najlepiej sprzedającym się artystą 2020 roku w USA! Sprzedaż fizyczna jej albumów wyniosła 1,94 mln kopii! Jest też jedynym artystą, którego dwa albumy są w Top10 najlepiej sprzedających się albumów (sprzedaż fizyczna) w USA: “folklore” oraz “evermore”.

Taylor Swift jest również pierwszym artystą w czasach ery Soundscan (system monitorowania sprzedaży nośników muzycznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie założony w 1991), który zdobył tytuł najlepiej sprzedającego się albumu 5 razy w latach: 2009, 2014, 2017, 2019 oraz 2020!

2021 rok zapowiada się też rokiem Taylor! Album “evermore” prawdopodobnie w niedzielę powróci na szczyt listy Billboard 200 (będzie to jego trzeci tydzień na pierwszym miejscu), a dwie piosenki dodane do streamingu wczoraj okupują szczyt amerykańskiego iTunes. Taylor dzięki temu jest artystą z największą ilością piosenek #1 w historii US iTunes: 44!

W tym roku również dostaniemy ponownie nagranych 5 nagranych albumów Taylor!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you