KOLEJNA WSPÓLNA PIOSENKA HAIM I TAYLOR SWIFT!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

HAIM to amerykański girlsband nagrywający muzykę pop/rock, składający się z trzech sióstr: Alana, Danielle, Este Haim. Mają na koncie trzy albumy: “Days Are Gone” (2013), “Something to Tell You” (2017), “Women in Music Pt. III” (2020). Ostatni z nich jest nominowany do nagrody Grammy w kategorii Album Of The Year. W 2015 roku były supportem Taylor Swift podczas jej “1989 World Tour”.

W grudniu 2020 roku HAIM pojawiły się gościnnie w piosence “no body, no crime” na dziewiątym albumie Taylor Swift “evermore“. Piosenka zadebiutowała na drugim miejscu listy Billboard Hot Country Songs oraz do tej pory została odtworzona ponad prawie 60 mln razy w serwisie Spotify.

Od tygodnia w internecie pojawiły się plotki o ponownej współpracy dziewczyn. Trzy dni temu dziewczyny z HAIM opublikowały zdjęcie ze stacji benzynowej, gdy stoją przy tabliczce z liczbą 13 i wtedy każdy miał już pewność, że chodzi o Taylor! Wczoraj na tiktoku dziewczyny oficjalnie potwierdziły remix utworu “Gasoline” z ostatniego albumu z gościnnym udziałem Taylor Swift publikując zapowiedź.

Przypominamy, że już 14 marca HAIM oraz Taylor Swift zawalczą o nagrodę grammy w kategorii “Album of the Year”!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you