KESHA & WRABEL WE WSPÓLNYM SINGLU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Kesha i Wrabel przyjaźnią się od lat. Jednak ta dwójka świetnie dogaduje się nie tylko na płaszczyźnie prywatnej. Amerykańska popowa piosenkarka oraz pochodzący z USA muzyk i autor tekstów, mają za sobą także długie lata owocnej muzycznej współpracy. Wspólnie pracowali przy ponad 15 utworach (na tej liście znajduje się między innymi piosenka “Woman”, która została wydana jako pierwszy singiel promujący trzeci album studyjny Keshy “Rainbow”). Jak się okazuje, muzycy wcale nie mają zamiaru odejść od tej tradycji – już w tym tygodniu usłyszymy ich nową kolaborację!

Singer-Songwriter Wrabel Talks Working with Pink, Sobriety and ...

Kesha i Wrabel stanowią niezastąpiony team, o jaki w show-biznesie trudno. Wspólnie tworzą nie tylko teksty piosenek. Zdarza się im także wystąpić w duecie i zawładnąć sceną oraz publicznością. Muzyk w lutym 2019 roku dołączył do Keshy podczas jej trasy Kesha’s Weird & Wonderful Rainbow Ride, w trakcie której wykonali razem utwór “Warrior”. Tę dwójkę mieliśmy okazję zobaczyć także w styczniu tego roku w programie The Late Late Show Jamesa Cordena. Wystąpili oni wówczas z piosenką “Resentment”, która jest trzecim singlem z czwartego albumu studyjnego Keshy pt. “High Road”.

Po kilku miesiącach przerwy, Kesha i Wrabel powracają do nas z nową dawką swojej twórczości, rozgrzewając przy tym media społecznościowe do czerwoności i niesamowicie pobudzając wyobraźnię fanów.

Muzycy poprzez swoje konta na Twitterze, ogłosili, iż w środę, 8 lipca 2020 roku, światło dzienne ujrzy utwór “Since I Was Young”. Jest to piosenka Wrabela, w której gościnnie występuje Kesha.

Oprócz podstawowych informacji o utworze, do tweeta został dołączony także krótki filmik, który zawiera urywek tekstu “Since I Was Young”.

*Poniżej zapis słów z fragmentu zamieszczonego na Twitterze*

[Chorus: Mabel]
Since I was young
I’ve been tryin’ to cover up
Who I was and who I love
Then I got older (Oh, then I got older)

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you