KESHA & WRABEL WE WSPÓLNYM SINGLU!

KESHA & WRABEL WE WSPÓLNYM SINGLU!

Share This Post

Kesha i Wrabel przyjaźnią się od lat. Jednak ta dwójka świetnie dogaduje się nie tylko na płaszczyźnie prywatnej. Amerykańska popowa piosenkarka oraz pochodzący z USA muzyk i autor tekstów, mają za sobą także długie lata owocnej muzycznej współpracy. Wspólnie pracowali przy ponad 15 utworach (na tej liście znajduje się między innymi piosenka “Woman”, która została wydana jako pierwszy singiel promujący trzeci album studyjny Keshy “Rainbow”). Jak się okazuje, muzycy wcale nie mają zamiaru odejść od tej tradycji – już w tym tygodniu usłyszymy ich nową kolaborację!

Singer-Songwriter Wrabel Talks Working with Pink, Sobriety and ...

Kesha i Wrabel stanowią niezastąpiony team, o jaki w show-biznesie trudno. Wspólnie tworzą nie tylko teksty piosenek. Zdarza się im także wystąpić w duecie i zawładnąć sceną oraz publicznością. Muzyk w lutym 2019 roku dołączył do Keshy podczas jej trasy Kesha’s Weird & Wonderful Rainbow Ride, w trakcie której wykonali razem utwór “Warrior”. Tę dwójkę mieliśmy okazję zobaczyć także w styczniu tego roku w programie The Late Late Show Jamesa Cordena. Wystąpili oni wówczas z piosenką “Resentment”, która jest trzecim singlem z czwartego albumu studyjnego Keshy pt. “High Road”.

Po kilku miesiącach przerwy, Kesha i Wrabel powracają do nas z nową dawką swojej twórczości, rozgrzewając przy tym media społecznościowe do czerwoności i niesamowicie pobudzając wyobraźnię fanów.

Muzycy poprzez swoje konta na Twitterze, ogłosili, iż w środę, 8 lipca 2020 roku, światło dzienne ujrzy utwór “Since I Was Young”. Jest to piosenka Wrabela, w której gościnnie występuje Kesha.

Oprócz podstawowych informacji o utworze, do tweeta został dołączony także krótki filmik, który zawiera urywek tekstu “Since I Was Young”.

https://twitter.com/KeshaRose/status/1280192886257192961?s=19&fbclid=IwAR2-p9H2v8EuceeE7mfdffngWvdAUvP_WgRRmHFRvabXz432VSc6-1o-b2E

*Poniżej zapis słów z fragmentu zamieszczonego na Twitterze*

[Chorus: Mabel]
Since I was young
I’ve been tryin’ to cover up
Who I was and who I love
Then I got older (Oh, then I got older)

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...