KATY PERRY Z NOWYM SINGLEM “WHAT MAKES A WOMAN”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

“What Makes A Woman” to kolejna piosenka zapowiadająca nowy album Katy Perry “Smile”. Premiera nowego albumu już za tydzień!

Na albumie “Smile” znajdą się również wydane wcześniej single: „Daisies”, „Never Really Over”, „Harleys In Hawaii” i utwór tytułowy. “Los Angeles Times” opublikowało obszerny wywiad z Katy Perry, w którym artystka opowiada m.in. o swoim „ponownym narodzeniu” oraz o drodze, jaką przebyła w trakcie nagrywania “Smile”: od głębokiego smutku, depresji i złamanego serca do piosenek, które „są kwintesencją Perry: optymistycznym, zabawnym neonowym popem”.

Za produkcję nowego singla “What Makes A Woman” odpowiada Johan Carlsson, a współproducentem jest Elvira Anderfjärd. Klip w reżyserii Tima Sekiguchiego, z przearanżowaną wersją utworu, gdzie możemy oglądać Katy w towarzystwie zespołu (Kris Pooley – klawisze, Devon Eisenbarger – gitara oraz India Carney – chórki).

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z “One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 milionów egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – “Teenage Dream”, “PRISM”, “Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single “Never Really Over”, “Never Worn White”, “Small Talk” i “Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu “Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. “Firework” i “Last Friday Night” przekroczyły milion, a “Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

Posłuchaj tutaj nowego singla:

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you