KATY PERRY PREZENTUJE SWÓJ ALBUM “SMILE”!

KATY PERRY PREZENTUJE SWÓJ ALBUM “SMILE”!

Share This Post

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z “One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy: “Teenage Dream”, “PRISM”, “Witness”, przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single jak: “Never Really Over”, “Never Worn White”, “Small Talk” oraz “Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu “Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której się udało osiągnąć to! Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. “Firework” oraz “Last Friday Night” przekroczyły milion, a “Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs. Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

W końcu wszyscy fani Katy Perry doczekali się tego dnia, dzisiaj 28 sierpnia jest premiera piątego albumu wokalistki “Smile” będący następcą albumu z 2017 roku “Witness”. Pierwotnie album miał mieć premierę 14 sierpnia, ale przez problemy techniczne premiera jest dzisiaj. Nad tekstami piosenek Katy Perry współpracowała z takimi osobami jak: Zedd, Charlie Puth, John Ryan, Johan Carlsson, Ian Kirkpatrick. Za produkcję odpowiedzialni są między innymi: Zedd, Stargate (Firework), The Monsters & Strangerz. 
Tytułową piosenkę Katy Perry opisuje: “Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.”
“Smile jest o „szukaniu światełka w tunelu” i przywracaniu swojego uśmiechu. W 2017 piosenkarka podupadła na zdrowiu psychicznym, przez rozstanie i niezadowalający sukces komercyjny jej poprzedniego albumu – Witness. Artystka wzmagała się wtedy z depresją i myślami samobójczymi, ale powiedziała, że wdzięczność uratowała jej życie.”artystka na temat całego albumu.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...