KATY PERRY PREZENTUJE SWÓJ ALBUM “SMILE”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z “One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy: “Teenage Dream”, “PRISM”, “Witness”, przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single jak: “Never Really Over”, “Never Worn White”, “Small Talk” oraz “Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu “Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której się udało osiągnąć to! Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. “Firework” oraz “Last Friday Night” przekroczyły milion, a “Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs. Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

W końcu wszyscy fani Katy Perry doczekali się tego dnia, dzisiaj 28 sierpnia jest premiera piątego albumu wokalistki “Smile” będący następcą albumu z 2017 roku “Witness”. Pierwotnie album miał mieć premierę 14 sierpnia, ale przez problemy techniczne premiera jest dzisiaj. Nad tekstami piosenek Katy Perry współpracowała z takimi osobami jak: Zedd, Charlie Puth, John Ryan, Johan Carlsson, Ian Kirkpatrick. Za produkcję odpowiedzialni są między innymi: Zedd, Stargate (Firework), The Monsters & Strangerz. 
Tytułową piosenkę Katy Perry opisuje: “Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.”
“Smile jest o „szukaniu światełka w tunelu” i przywracaniu swojego uśmiechu. W 2017 piosenkarka podupadła na zdrowiu psychicznym, przez rozstanie i niezadowalający sukces komercyjny jej poprzedniego albumu – Witness. Artystka wzmagała się wtedy z depresją i myślami samobójczymi, ale powiedziała, że wdzięczność uratowała jej życie.”artystka na temat całego albumu.
Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you