KATY PERRY PREZENTUJE NOWY SINGIEL I PRE-ORDER ALBUMU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Katy Perry to artystka światowego formatu, która debiutowała 12 lat temu singlem “I Kissed A Girl”. Piosenka z marszu została mega hitem. Jej debiutancki album “One Of The Boys” sprzedał się w nakładzie ponad 7 mln egzemplarzy. Do tej pory artystka wydała jeszcze 3 albumy: “Teenage Dream”, “Prism” oraz “Witness”. Ostatni album Katy nie odniósł sukcesu, co spowodowało, że sama popadła w depresję i dopiero teraz jest gotowa zaprezentować światu nowy materiał, czyli album “Smile”.

15 maja miał premierę trzeci singiel zwiastujący nowy album Katy “Daises“, do którego teledysk w reżyserii Lizy Voloshin nagrywany był w trudnej sytuacji podczas pandemii oraz w okresie ciąży piosenkarki. Efektem tego był spokojny teledysk przedstawiający artystkę na łące. Piosenka dotarła jedynie do 40 miejsca listy US Billboard Hot 100.

Już dzisiaj odbyła się premiera kolejnego singla z nadchodzącego krążka, a mianowicie tytułowe “Smile“.  Piosenka została napisana przez: Katy Perry, Brittany “Starrah” Hazzard, Ferras Alqaisi, Oliver Goldstein, Josh Abraham, Anthony Criss, Benny Golson, Kier Gist, Vincent Brown. Za produkcję albumu odpowiedzialni są: Josh Abraham oraz Oligee.

Dodatkowo Katy Perry pokazała okładkę albumu i udostępniła Pre-Save krążka, który macie TUTAJ. Sama piosenkarka wyjaśnia, że tytuł albumu “Smile” polega na znalezieniu światełka na końcu tunelu i odzyskaniu uśmiechu, a sam album pochodzi z miejsca, kiedy jej kariera i związek osiągnęły niski poziom w 2017 roku. Artystka zmagała się wtedy z depresją oraz myślami samobójczymi i jest wdzięczna temu, co uratowało jej życie. Zdefiniowała album jako “podróż do światła, z opowieściami o elastyczności, nadziei i miłości”.

Na podstawowej wersji albumu znajdzie się 12 utworów (37 min): 1. Never Really Over, 4. Daisies, 7. Smile, 10. Harleys in Hawaii. Na krążku znajdą się dwie piosenki Explicit (bez cenzury). Będzie jeszcze dostępna ekskluzywna wersja albumu “Smile Fan Edition Deluxe”, na której się pojawią dodatkowe utwory. Więcej merchu oraz specjalne winyle są dostępne na stronie Katy Perry poniżej:Merch – Katy Perry “Smile”


ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you