KATY PERRY PREZENTUJE NOWY SINGIEL I PRE-ORDER ALBUMU!

KATY PERRY PREZENTUJE NOWY SINGIEL I PRE-ORDER ALBUMU!

Share This Post

Katy Perry to artystka światowego formatu, która debiutowała 12 lat temu singlem “I Kissed A Girl”. Piosenka z marszu została mega hitem. Jej debiutancki album “One Of The Boys” sprzedał się w nakładzie ponad 7 mln egzemplarzy. Do tej pory artystka wydała jeszcze 3 albumy: “Teenage Dream”, “Prism” oraz “Witness”. Ostatni album Katy nie odniósł sukcesu, co spowodowało, że sama popadła w depresję i dopiero teraz jest gotowa zaprezentować światu nowy materiał, czyli album “Smile”.

15 maja miał premierę trzeci singiel zwiastujący nowy album Katy “Daises“, do którego teledysk w reżyserii Lizy Voloshin nagrywany był w trudnej sytuacji podczas pandemii oraz w okresie ciąży piosenkarki. Efektem tego był spokojny teledysk przedstawiający artystkę na łące. Piosenka dotarła jedynie do 40 miejsca listy US Billboard Hot 100.

Już dzisiaj odbyła się premiera kolejnego singla z nadchodzącego krążka, a mianowicie tytułowe “Smile“.  Piosenka została napisana przez: Katy Perry, Brittany “Starrah” Hazzard, Ferras Alqaisi, Oliver Goldstein, Josh Abraham, Anthony Criss, Benny Golson, Kier Gist, Vincent Brown. Za produkcję albumu odpowiedzialni są: Josh Abraham oraz Oligee.

Dodatkowo Katy Perry pokazała okładkę albumu i udostępniła Pre-Save krążka, który macie TUTAJ. Sama piosenkarka wyjaśnia, że tytuł albumu “Smile” polega na znalezieniu światełka na końcu tunelu i odzyskaniu uśmiechu, a sam album pochodzi z miejsca, kiedy jej kariera i związek osiągnęły niski poziom w 2017 roku. Artystka zmagała się wtedy z depresją oraz myślami samobójczymi i jest wdzięczna temu, co uratowało jej życie. Zdefiniowała album jako “podróż do światła, z opowieściami o elastyczności, nadziei i miłości”.

Na podstawowej wersji albumu znajdzie się 12 utworów (37 min): 1. Never Really Over, 4. Daisies, 7. Smile, 10. Harleys in Hawaii. Na krążku znajdą się dwie piosenki Explicit (bez cenzury). Będzie jeszcze dostępna ekskluzywna wersja albumu “Smile Fan Edition Deluxe”, na której się pojawią dodatkowe utwory. Więcej merchu oraz specjalne winyle są dostępne na stronie Katy Perry poniżej:Merch – Katy Perry “Smile”


ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...