JOSHUA BASSETT WYDAJE NOWY SINGIEL I LĄDUJE W SZPITALU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Joshua Bassett to aktor i piosenkarz urodzony 22 grudnia 2000 w Oceanside, California. Głownie znany jest z roli Ricky Bowen w serialu “High School Musical: The Musical: The Series”. W serialu tym gra razem z Olivią Rodrigo, z którą skomponował piosenkę “Just For A Moment” (32 mln streamów w Spotify)

Joshua ma na koncie dwa solowe single: “Common Sense” (ok. 10 mln streamów) oraz “Anyone Else” (5 mln streamów). W obu piosenkach odpowiada za tekst, muzykę i produkcję!

Dzisiaj była premiera nowego singla “Lie Lie Lie”, który zwiastuje debiutancką EP-kę planowaną na ten rok!

W dzień premiery singla, Joshua opublikował post na instragramie, w którym widać, że leży w szpitalu. Młody artysta pisze:

“cóż … nie jest to pierwsze miejsce, które zakładałem, gdzie będę w dniu premiery mojego nowego singla “Lie Lie Lie” … OSTRY DYŻUR! (to nie covid). Po tym, jak nieznane, niewygodne uczucie zmieniło się 10 razy w najgorszy ból w moim życiu, pomyślałem, że po prostu spróbuję zasnąć. po wielu bardzo brzydkich dniach i nocach nie miałem dziś innego wyboru, jak jechać do szpitala. Chciałbym podziękować! (za wsparcie po wydaniu singlu), robiłem, co mogłem dzisiaj, aby pozostać zaangażowanym. miałam dziś wieczorem pierwszą operację! odpocznę w szpitalu, a lekarze zobaczą, co zobaczą rano!

(p.s., tutaj lekarze to najsłodsi, najbardziej profesjonalni ludzie na świecie. Dzięki nim czuję się bardzo bezpiecznie!)

(p.P.s. według doktora, mam teraz medal dla “najbardziej chorego pacjenta w szpitalu”. jak fajnie !!!)

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you