JOJO PREZENTUJE WERSJĘ DELUXE ALBUMU “GOOD TO KNOW”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Jojo to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna oraz aktorka. Ma mieszane pochodzenie polsko-francusko-irlandzko-szkocko-angielskie. Zadebiutowała w 2004 roku albumem “JoJo”, który sprzedając się w nakładzie 3 mln kopii na świecie dotarł do 4 miejsca listy Billboard 200. Jego następca “The High Road” wydany został w 2006 roku i dotarł do 3 miejsca listy Billboard 200 sprzedając się również w nakładzie 3 mln kopii na świecie. W sierpniu 2009 roku JoJo składa pozew do sądu o 500,000$ przeciwko swojej wytwórni, za blokowanie efektów jej pracy i proces wygrywa. W 2016 roku wydała album “Mad Love” z wytwórnią Atlantic Records, z którą po jednym krążku zakończyła współpracę. 21 grudnia 2018 jej dwie pierwsze płyty zostały wydane jeszcze raz za pomocą wytwórni Clover Music. 

1 maja 2020 Jojo wydała album “Good To Know“, który zadebiutował na 33 miejscu listy Billboard 200. Promował go singiel “Man“. 10 lipca wydała akustyczną wersję albumu wraz z teledyskiem do piosenki “Think About You”. 7 sierpnia artystka wydała singiel “What U Need” będący zapowiedzią wersji deluxe albumu. Na “Good To Know (Deluxe Edition)” pojawiły się nowe piosenki takie jak: “Love Reggae” (featuring Tinashe), “X (1 Thing Wrong)”, “In Your Room” oraz specjalny remix piosenki “Lonely Hearts” nagranego wspólnie z Demi Lovato.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bad bitches link up 8/28/2020 👑😍. ‘Nashe SNAPPED and took this song to another level. Talk 👏🏼 yo 👏🏼 SHIT! Love u

Post udostępniony przez JoJo 🍀 (@iamjojo)


/p>

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you