JASON DERULO I ADAM LEVINE W NOWYM UTWORZE “LIFESTYLE”!

JASON DERULO I ADAM LEVINE W NOWYM UTWORZE “LIFESTYLE”!

Share This Post

Światowej sławy artysta Jason Derulo przedstawia nowy, elektryzujący singiel z frontmanem Maroon 5 Adam’em Levine!

Supergwiazda Jason Derulo ogłosił właśnie wydanie swojego długo oczekiwanego, nowego singla „Lifestyle” z Adam’em Levine! Z ponad 42 milionami obserwujących i ponad 954 milionami polubień, Jason Derulo jest obecnie jedną z 10 największych gwiazd TikToka i najpopularniejszym aktywnym, odznaczony platyną muzykiem na tej platformie. W pracy nad „Lifestyle”, Derulo po raz pierwszy połączył siły z wyjątkowym artystą Adam’em Levine, frontmanem 3-krotnie nagradzanego GRAMMY, multi-platynowego Maroon 5, który jest jedną z najdłużej utrzymujących się popowych grup na rynku i jednym z najważniejszych zespołów 21. wieku.

Utwór „Lifestyle” to najnowsza pozycja z wydającej się nie kończyć serii przebojów Jasona Derulo, zawierającej takie hity, jak zeszłoroczne „Take You Dancing” i podwójnie platynowy numer #1 list przebojów, stworzony wraz z Jawsh 685 – „Savage Love”.

Derulo niewątpliwie plasuje się w czołówce najlepszych artystów popowych tej epoki, z 13 platynowymi singlami RIAA, ponad 7 miliardami wyświetleń na YouTube i światową sprzedażą singli znacznie przekraczającą 200 milionów. Ten niezwykle utalentowany piosenkarz, autor tekstów, tancerz i artysta po raz pierwszy zyskał uznanie dzięki współpracy z takimi ikonami, jak Lil WaynePitbullDiddy i Sean Kingston.

Jako frontman i główny autor tekstów nagrodzonego wieloma nagrodami GRAMMY zespołu Maroon 5, Adam Levine wywarł ogromny wpływ na oblicze współczesnej muzyki popularnej. Jego charakterystyczny falset jest zaraźliwą siłą napędową, stojącą za wielkimi przebojami Maroon 5, które pomogły im stać się jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w muzyce popularnej.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...