JACK KAYS PREZENTUJE DEBIUTANCKI ALBUM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Pochodzący z Cincinnati Jack Kays tworzy utwory, które są połączeniem hip-hopu, folka i muzyki alternatywnej. W swojej twórczości artysta dzieli się ze słuchaczem prawdziwymi emocjami i opowiada o osobistych, często ciężkich doświadczeniach z własnego życia. Przed wydaniem debiutanckiego albumu Jack wypuścił kilka singli takich jak: “MY HEAD”, “MORBID MIND”, “GIN N JUICE”, czy “BOTTOM OF THE BOTTLE”. Artysta dzielił się z fanami swoją muzyką przed wydaniem debiutu za pomocą instagramowych relacji na żywo.

Na albumie “MIXED EMOTIONS“. znajduje się 8 piosenek, które dotykają tematów takich jak: uzależnienia, samotność, problemy psychiczne i próba odkupienia swoich grzechów.

Ten projekt reprezentuje moje wzloty i upadki z przeciągu ostatnich 5 lat. Wiem, że jest wiele osób, które przechodziły przez to co ja i chcę się podzielić moją historią, żeby oni mogli czuć się komfortowo mówiąc o swoich. Kiedy byłem na dnie, te utwory pomogły mi się podnieść i mam nadzieję, że podziałają tez na moich słuchaczy.

Dodatkowo Jack podzielił się z fanami teledyskiem do kawałka “TIRED“. Klip został wyreżyserowany przez John’a Buchanan’a i ukazuje artystę przeżywającego koszmar na jawie.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you