IZA IPRZECIW, FRACTA I ICH HIPNOTYZUJĄCE “WĘŻE”

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

“Nowe twarze”, to cykl, w jakim przedstawię Wam artystów, o których mogliście jeszcze nie słyszeć, jednak ich charyzma i przede wszystkim ogromny talent z pewnością wkrótce sprawią, że będzie o nich naprawdę głośno.

Na pierwszy ogień poznajcie duet, który wypuścił oryginalny utwór “Węże”. Wspomniana piosenka to niesamowite połączenie rapu, mroku i… hipnotyzujących elektronicznych bitów.

Przyznajcie, że brzmi intrygująco. Z takiego połączenia może wyjść totalna klapa albo coś rewolucyjnego. Przed Wami wspólny projekt raperki o pseudonimie Iza Iprzeciw i producenta znanego jako Fracta, który jest najbardziej spektakularnym eksperymentem muzycznym, jakiego przyszło mi ostatnio posłuchać.

Utwór opowiada o rozwoju, czasem trudnym, mrocznym, pełnym tajemnic. O mocy, jaka kryje się w człowieku i która budzi się w najtrudniejszych życiowych momentach. Jak zdradziła mi Iza „za tekstem idzie duchowa podróż w głąb psychy, aby… być bardziej sobą”.

Kontynuacją projektu będzie kolejny numer “RED LIGHT” – jego premiera odbędzie się jeszcze w marcu. Jeżeli Wasz apetyt na nawijkę Izy nie został jeszcze zaspokojony, to więcej jej utworów znajdziecie na kanale YouTube wytwórni 3Y GUN LABEL.

Norbert Żyła
- prezenter telewizji ATV oraz kanału "Afera na dywaniku", autor licznych publikacji w sieci. Prywatnie fan muzyki oraz seriali lat dziewięćdziesiątych. W wolnych chwilach uwielbia poświęcać się rysowaniu, które zaraz po pisaniu jest jego największa pasją.
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you