IGGY AZALEA WRACA Z NOWĄ MUZYKĄ!

IGGY AZALEA WRACA Z NOWĄ MUZYKĄ!

Share This Post

W sierpniu 2020 Iggy Azalea wydała piosenkę “Dance Like Nobody’s Watching”, gdzie gościnnie pojawiła się Tinashe. Utwór jednak nie odniósł sukcesu i szybko został zapomniany co spowodowało, że raperka zrezygnowała z kręcenia teledysku. Od tego czasu Iggy co jakiś czas dzieli się snippet’ami muzyki, która prawdopodobnie znajdzie się na trzecim albumie piosenkarki “End of an era”.

Owocami ostatniej pracy jest singiel “Sip It” we współpracy z Tygą, który został wydany razem z teledyskiem. Klip został nagrany na tej samej stacji benzynowej, gdzie Lady Gaga i Beyoncé nagrywały teledysk do “Telephone”.

Oprócz “Sip It” Iggy wypuściła utwór “Brazil”, który również ma znaleźć się na albumie. Raperka zapytana na Twitterze, czemu zdecydowała się na opublikowanie dwóch piosenek, odpowiedziała:
“To będzie pierwsze spojrzenie na to, jak brzmi album, więc czuję, że potrzebne są dwie piosenki, żeby dać większe wyobrażenie kierunku w którym to zmierza”.

Na social mediach artystki mogliśmy usłyszeć fragmenty takich piosenek jak “Peach Body” czy “Day 3 Miami”, które mają szansę pojawić się na albumie. Azalea potwierdziła, że krążek będzie nosił tytuł “End of an era”, zapytana skąd pomysł na nazwę, skomentowała:
“Skończenie 30-tki sprawiło, że pomyślałam o ostatniej dekadzie mojego życia i chciałam zebrać to gówno, które kocham i zrobić z tego kapsułę czasu.”

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...