IGGY AZALEA WRACA Z NOWĄ MUZYKĄ!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

W sierpniu 2020 Iggy Azalea wydała piosenkę “Dance Like Nobody’s Watching”, gdzie gościnnie pojawiła się Tinashe. Utwór jednak nie odniósł sukcesu i szybko został zapomniany co spowodowało, że raperka zrezygnowała z kręcenia teledysku. Od tego czasu Iggy co jakiś czas dzieli się snippet’ami muzyki, która prawdopodobnie znajdzie się na trzecim albumie piosenkarki “End of an era”.

Owocami ostatniej pracy jest singiel “Sip It” we współpracy z Tygą, który został wydany razem z teledyskiem. Klip został nagrany na tej samej stacji benzynowej, gdzie Lady Gaga i Beyoncé nagrywały teledysk do “Telephone”.

Oprócz “Sip It” Iggy wypuściła utwór “Brazil”, który również ma znaleźć się na albumie. Raperka zapytana na Twitterze, czemu zdecydowała się na opublikowanie dwóch piosenek, odpowiedziała:
“To będzie pierwsze spojrzenie na to, jak brzmi album, więc czuję, że potrzebne są dwie piosenki, żeby dać większe wyobrażenie kierunku w którym to zmierza”.

Na social mediach artystki mogliśmy usłyszeć fragmenty takich piosenek jak “Peach Body” czy “Day 3 Miami”, które mają szansę pojawić się na albumie. Azalea potwierdziła, że krążek będzie nosił tytuł “End of an era”, zapytana skąd pomysł na nazwę, skomentowała:
“Skończenie 30-tki sprawiło, że pomyślałam o ostatniej dekadzie mojego życia i chciałam zebrać to gówno, które kocham i zrobić z tego kapsułę czasu.”

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you