IGGY AZALEA URODZIŁA SYNA!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Jakiś czas temu w internecie było głośno o tym, że Iggy Azalea urodziła dziecko, którego ojcem miał być Playboi Carti. Plotki potwierdziło wiele magazynów w tym TMZ. Raperka jednak nie odniosła się do tego więc większość fanów uznało informację za fake newsa.

W poprzednim roku Azalea po wielu problemach wydała swój drugi album “In My Defense”. Krążek promowały single “Sally Walker”, “Started” i “Fuck it Up”. Kilka miesięcy później do sieci trafiła EP-ka “Wicked Lips” na której pojawili się Alice Charter i Pablo Vittar.

Po wydaniu muzyki raperka nie udzielała się za dużo na social mediach i już wiemy dlaczego. Dzisiaj w relacji na Instagramie Iggy potwierdziła, że jest mamą chłopca!

“Mam syna. Czekałam na odpowiedni moment, żeby coś powiedzieć, ale wydaje mi się, że im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że zawsze będę chciała podzielić się tą wiadomością ze światem. Chcę zachować jego życie prywatnie, ale chciałam wyjaśnić, że on nie jest sekretem i kocham go ponad słowa 💙” 

Piosenkarka na ten moment nie podała konkretnych informacji w tym imienia czy dokładnej daty urodzin.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you