HALSEY WYDAJE BADLANDS: LIVE FROM WEBSTER HALL W PIĄTĄ ROCZNICĘ DEBIUTU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Od 2015 roku, Halsey zdążyła zgromadzić ponad 25 miliardów streamów i sprzedać 12 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Występowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiała się na okładkach takich magazynów jak: Rolling Stone, NYLON, Cosmopolitan. Forbes, Playboy czy Billboard. Wydała trzy platynowe albumy: “BADLANDS” (2015), “hopeless fountain kingdom” (2017) i “Manic” (2020). Halsey sprawdza się również jako aktorka – wystąpiła m.in. w „Narodzinach gwiazdy” u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Jest aktywistką na rzecz młodzieży, praw kobiet oraz społeczności LGBTQ.

Halsey rozpoczęła 2020 rok premierą albumu “Manic“, który zadebiutował na szczycie Billboard’s Top Current Albums oraz zyskał status platyny w wielu krajach, w tym w Stanach. Na krążku znalazł się m.in. wielki hit “Without Me” – najpopularniejsza piosenka w amerykańskich radiach oraz najdłużej utrzymujący się w Top 10 Hot 100 singiel wokalistki w XXI wieku. “Manic” promują również single “Graveyard” i “You Should Be Sad“.

Dzisiaj mi równe 5 lat od wydania albumu “BADLANDS“, który zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard 200. W piątą rocznicę wydania debiutanckiego krążka artystka prezentuje swój pierwszy album live nagrany 8 maja 2019 roku w Webster Hall w Nowym Jorku.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you