GREYSON CHANCE PREZENTUJE NOWY SINGIEL “BAD TO MYSELF”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Greyson Chance zadebiutował w 2020, gdy dodał na swoje konto YouTube nagranie z wykonem coveru piosenki Lady Gagi “Paparazzi”. Szybko został zauważony przez wytwórnię i w sierpniu 2011 roku wydał swój debiutancki album “Hold On ’til the Night”. W teledysku do jednego singla z płyty “Unfriend You” pojawi się gościnnie młodziutka Ariana Grande. Później wydał dwie epki: “Truth Be Told, Part 1” (2012) oraz “Somewhere Over My Head” (2016). Ostatnim jego albumu jest krążek “Portraits” wydany w marcu 2019 roku. W tym roku Greyson miał zawitać do Polski, ale niestety przez pandemię Covid-19 koncert został odwołany.

W tym roku piosenkarz wydał już dwie nowe piosenki: “Dancing Next to Me“, “Honeysuckle” oraz specjalnie nagraną piosenkę na potrzeby serialu “Love, Victor“, “Athlete“. Dzisiaj jest oficjalna premiera kolejnego singla zwiastującego trzecią płytę artysty “Bad To Myself“.

“Napisałem tą piosenkę razem z Teddy Geiger w listopadzie zeszłego roku w Brooklynie. Tamtej nocy powiedziałem jej, że żałuję, że nie jestem wystarczająco dobry, by mieć taką piosenkę.”

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you