EVANESCENCE NAMAWIAJĄ AMERYKANÓW DO GŁOSOWANIA!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Zespół Evanescence wraz z organizacją HeadCount zaprezentowali spot o nazwie USE MY VOICE zachęcający Amerykanów do aktywnego uczestnictwa w głosowaniu. Wideo zawiera fragment utworu grupy “Use My Voice”, który miał swoją premierę 14 sierpnia. Inicjatywa USE MY VOICE ma na celu informowanie obywateli Stanów Zjednoczonych w jaki sposób można bezpiecznie głosować, nie wychodząc z domu. Osoby, który rejestrują się na stronie dostają bilet na koncert Evanescence online, który odbędzie się tej jesieni.

Liderka Evanescence Amy Lee wypowiedziała się na temat akcji:

Dla wielu Amerykanów głosowanie wydaje się przytłaczające. Podczas ostatnich głosowań mogliśmy zobaczyć ogromne kolejki do urn na przykład w stanie Georgia. Niestety w Stanach nie jest to indywidualny przypadek. Zdarza się to aż za często, szczególnie podczas obecnej sytuacji, przez co nie wszyscy mogą skorzystać z prawa do głosowania. Kampania USE MY VOICE polegana zachęceniu ludzi do użycia swojego głosu wypełniając kartę do głosowania. Promowanie łatwego dostępu do rejestracji i uczestnictwa w wyborach to nie sprawa demokratów czy republikanów, tylko wszystkich obywateli. Sprawa, którą wszyscy powinniśmy promować, bo nie ma większej oznaki patriotyzmu niż korzystanie z prawa do głosu”.

“Use my Voice” to również nazwa nowego singla Evanescence, który ukazał się 14 sierpnia i znajdzie się na nadchodzącym albumie grupy “The Bitter Truth”.

Poprzednie utwory zapowiadające krążek, takie jak “Wasted On You” oraz  “The Game Is Over” zyskały uznanie magazynów The New York Times, Elle, Rolling Stones i innych. Niedawno grupa zaprezentowała teledysk do singla “Wasted On You”, który został nakręcony podczas kwarantanny. Wideo zyskało nominacje do muzycznych nagrodach MTV w kategorii Best Rock.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you