ELLIE GOULDING PREZENTUJE “BRIGHTEST BLUE”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Ellie Goulding to bezapelacyjnie jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia. Zadebiutowała w 2010r. płytą “Lights”, która rozeszła się na świecie w liczbie 1,5 miliona egzemplarzy. Album okazał się być najszybciej sprzedającym się debiutem w Wielkiej Brytanii w 2010r. i przyniósł artystce aż 2 statuetki Brit Award. Do tej pory wydała jeszcze 2 albumy: “Halcyon” (2012) oraz “Delirium” (2015). W tym roku wraca z nowym materiałem.

W marcu tego roku Ellie wydała singiel “Worry About Me” z gościnnym udziałem blackbear. Natomiast w maju, gdzie przedstawiała światu Pre-order albumu opublikowała dwa utwory: “Power” oraz “Slow Grenade” (feat. Lauv).

Album podzielony jest na dwie części: “Brightest Blue” oraz “EG.0“. Do obu odsłon albumu artystka zaangażowała takich twórców jak: Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, serpentwithfeed, Patrick Wimberly z Chairlift czy Jim Eliot.

Ellie Goulding opisuje ten album tak:
“Brightest Blue”: Opisuje moje słabości, życie w złożonym świecie, gdzie związki wciąż determinują, czy jesteśmy szczęśliwi, a złamane serce może okazać się najbardziej bolesną rzeczą, bez względu na to, jak wielka jest twoja świadomość samego siebie. Piosenki z tej części płyty symbolizują też dorastanie i stawanie się kobietą.
“EG.0”: to z kolei odważna, pewna siebie i nieustraszona Ellie. Na tej odsłonie płyty znajdują się wszystkie ostatnie duety artystki: – Często zdarza się, że piszę o swoich myślach i emocjach w taki sposób, by było to chwytliwe i do łatwego zapamiętania. Zawsze staram się używać swojego głosu w nieoczekiwany sposób oraz współpracować z artystami, którzy są najmniej oczywiści, bardzo ekscytujący i eklektyczni.
Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you