DYSKOGRAFIA ZESPOŁU RBD WKRÓTCE DOSTĘPNA W SERWISACH STREAMINGOWYCH!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

RBD to meksykański zespół stworzony na potrzeby telenoweli “Zbuntowani” w 2004 roku. W jego skład wchodzą: Alfonso Herrera, Anahí, Dulce María, Christian Chávez, Christopher von Uckermann i Maite Perroni. Na swoim koncie mają 5 hiszpańskich albumów: Rebelde (2004), Nuestro Amor (2005), Celestial (2006), Empezar Desde Cero (2007), Para Olvidarte De Mí (2009), 3 albumy w języku portugalskim: Rebelde (Edição Brasil) (2005), Nosso Amor Rebelde (2006), Celestial (Versão Brasil) (2006) oraz jeden album po angielsku: Rebels (2006).

Zespół sprzedał ponad 15 mln albumów, dzięki czemu są jedną z najbardziej sprzedających się grup latynowskich. Oficjalna data powstania zespołu to 30 października 2004 roku, a rozwiązanie grupy nastąpiło 10 marca 2009 roku. Od zakończenia współpracy pojawiały się często problemy z dostępnością ich muzyki w serwisach streamingowych. Kilka miesięcy temu pojawiły się odświeżone (Remastered) wersje albumów, ale po krótkim czasie znowu nie były dostępne dla większości świata. W tym miesiącu pojawiały się plotki o tym, że zespół podpisał umowę z Universal Music Mexico, aby ich muzyka była dostępna. Około tygodnia temu oficjalne konta na portalach społecznościowych zostały aktywowane, na których pojawiały się tajemnicze filmiki.

Dzisiaj, 28 sierpnia około 2 w nocy czasu polskiego pojawił się filmik, na którym jest data 3 września 2020! Tego dnia o 2:00 czasu polskiego wszystkie albumy RBD pojawią się w serwisach streamingowych!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#VuelveLaMúsica #RBD 3-9-2020

Post udostępniony przez RBD (@rbd_musica)

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you