DWA WSPÓLNE KAWAŁKI DRAKE’A I DJ KHALEDA SĄ JUŻ DOSTĘPNE

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Drake i Dj Khaled wypuścili dwa wspólne kawałki. Utwory Popstar i Greece są już dostępne na wszystkich serwisach streamingowych.

DJ Khaled's Rumored Drake Banger Hype Intensifies

Pogłoski o współpracy Drake’a i DJ Khaleda pojawiły się po tym, jak w sobotę, 11 lipca, na Instagramie drugiego z nich pojawił się zaskakujący post. DJ Khaled wspomniał w nim, że do jego dwóch nadchodzących kawałków zostały dodane już wokale Drake’a. Poza tym, na filmiku, który został dołączony do opisu, można zauważyć sowę, która jest znakiem rozpoznawczym założonej przez Drake’a wytwórni płytowej OVO Sound.

https://www.instagram.com/p/CChQWyJJNvC/

Kilka dni później otrzymaliśmy więcej konkretów. Okazało się, że oba utwory są singlami promującymi nadchodzący, dwunasty już album DJ Khaleda, a ich premiera odbędzie się równocześnie, tj. w piątek 17 lipca. Ujawnione zostały również ich tytułu – Popstar i Greece.

Muzycy podzielili się także okładkami swoich kolaboracji.

Kawałki Popstar i Greece są już dostępne na wszystkich platformach streamingowych. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy giganci hip-hopu połączyli swoje siły. Owocem ich dotychczasowej współpracy jest m.in. utwór I’m on One, który zdobył ogromne sukcesy na listach przebojów, w tym listy Billboard Hot 100.

 

 

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you