DUET CHŁODNO WYDAŁ DEBIUTANCKĄ EPKĘ

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

Na początku czerwca duet wydał swoją debiutancką EPkę, która wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój. Płyta jest efektem spotkania dwóch różnych historii opowiedzianych muzyką. Opowiada o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków naszych dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w naszej muzyce łączymy je w jedno. Chłodno sprawia, że w sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy.

3 czerwca wraz z premierą nowej piosenki “Obudź”, duet dołączył do artystów My Name Is New wytwórni Kayax. Epkę możecie posłuchać na ich kanale na YouTube albo zamówić poprzez formularz

Jeżeli chcecie więcej to zapraszamy Was na ich social media:

Instagram

Facebook

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you