DUA LIPA ZAPOWIADA NOWY ALBUM “CLUB FUTURE NOSTALGIA”!

DUA LIPA ZAPOWIADA NOWY ALBUM “CLUB FUTURE NOSTALGIA”!

Share This Post

Pierwszym utworem zwiastującym wydawnictwo jest nowa wersja “Levitating” z gościnnym udziałem Madonny, Missy Elliot, za remix którego odpowiada the Blessed Madonna!

Dua Lipa zapowiedziała wydanie “Club Future Nostalgia” – albumu z remiksami piosenek z jej przebojowej płyty “Future Nostalgia”. Wydawnictwo, które powstało we współpracy z The Blessed Madonna, ukaże się w piątek, 28 sierpnia.

“Club Future Nostalgia” to kolekcja remiksów z udziałem największych gwiazd, ale także undergroundowych bohaterów oraz największych, tanecznych talentów na świecie. Nad płytą czuwała i zmiksowała ją na wzór klasycznego mixtape’u The Blessed Madonna. Marea Stamper, jak naprawdę nazywa się artystka, to urodzona w Kentucky, adoptowana przez Chicago, a teraz rezydująca w Londynie DJ-ka i producentka, która jest jedną z najsławniejszych postaci na światowej klubowej scenie.

“Club Future Nostalgia” to eklektyczny, euforyczny miks łączący przeszłość i teraźniejszą. Spotkanie różnych muzycznych światów. House’owe klimaty z lat 90. współgrające z najlepszym popem 2020 roku. A wszystko z dodatkiem ejtisowego soulu i kilkoma nieprzyzwoitymi muzycznymi smaczkami. The Blessed Madonna czuwała nad remiksem “Levitating” z udziałem Missy Elliott Madonny, który miał premierę 13 sierpnia. Na albumie znajdzie się również przygotowany przez Marka Ronsona remix “Physical” z Gwen Stefani.

– Przekształcenie “Future Nostalgia” w mixtape było niemałym przedsięwzięciem, którym zajmowałam się potajemnie, na swoim strychu. Realizowanie fantazji na podstawie płyty Duy Lipy było doskonałym zadaniem na czas pandemii. Zadaniem – warto zaznaczyć – potężnym i drobiazgowym. Przygotowanie remiksów, oryginalnych nagrań, kuratela nad dream teamem innych remikserów i gości, było ekscytujące i przerażające. Mój podziw dla Duy tylko jednak się pogłębił. Jest genialną, jedyną na pokolenie artystką, a do tego przemiłą osobą. Stworzenie tego swoistego listu miłosnego z tak legendarną obsadą było jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Koniec końców, chodziło o to, by stworzyć nowy, muzyczny świat, by “Club Future Nostalgia” towarzyszyła nam na parkietach, z którymi tak tęskniliśmy a które na razie są niedostępne –  opowiada o pracy nad albumem The Blessed Madonna.

Na płycie pojawia się wielu idoli Duy Lipy, w tym takie ikony jak Missy Elliott, Gwen Stefani i Mark Ronson.

Jestem niezwykle wdzięczna, że Dua zaprosiła mnie do udziału w tej płycie i jestem zachwycona ejtisowym klimatem jej muzyki. Kiedy jej ludzie podesłali mi nagranie, od razu wiedziałam, że to czysty ogień i z miejsca nagrałam swój wers. Dua posłuchała, zachwyciła się i oto jest- komentuje Missy Elliott
Byłam bardzo podekscytowana, kiedy Dua zaproponowała współpracę z Markiem Ronsonem przy jej remiksie “Physical”. -“Club Future Nostalgia” to epicka, taneczna impreza, a ja się cieszę, że w niej uczestniczę- mówi Gwen Stefani.
Zasadniczo nie zajmuję się remiksami, ale Dua to moja ziomalka – przyznał Mark Ronson. – Zależało mi, by zrobić dla niej coś wyjątkowego i zmienić piosenkę w coś całkiem innego. Chciałem, by brzmiało to jak zupełnie nowy utwór. A kiedy usłyszałem Gwen, ten jej kultowy wokal, byłem wniebowzięty. Kapitalna sprawa.

Album “Club Future Nostalgia” dostępny będzie na wszystkich platformach streamingowych.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...