DOMINIC FIKE ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Od czasu wypuszczenia debiutanckiego EP “Don’t Forget About Me, Demons” w 2018 roku, Dominic Fike umacniał swoich fanów w przekonaniu, że jest wyjątkowym artystą, którego niejednokrotnie trudno uchwycić w typowych ramach gatunków muzycznych. W 2019 roku wypuścił singiel “3 Nights:, który znalazł się na 1. miejscu listy Billboard Alternative Songs oraz podbił stacje radiowe w wielu krajach. Entuzjastyczne recenzje, wskazujące na Dominica jako głos przyszłości popu, połączyły się też z sukcesami singla “3 Nights” w Australii, Belgii, Chorwacji, Izraelu, Holandii, Nowej Zelandii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Niedługo po premierze singla “Chicken Tenders”, Dominic Fike zapowiada premierę swojego debiutanckiego albumu! Autor międzynarodowego hitu “3 Nights” wyda swoją nową płytę “What Could Possibly Go Wrong31 lipca. Wraz z zapowiedzią albumu ukazał się nowy utwór “Politics and Violence”.

Premiera albumu została przesunięta z powodu protestów w Stanach Zjednoczonych, do których Fike odniósł się w specjalnej wiadomości do fanów na Instagramie. Dominic wystąpił ostatnio także w teledysku Andersona .Paak’a „Lockdown”, który nawiązuje do obecnych wydarzeń w Ameryce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

blacklivesmatter.com/defundthepolice

Post udostępniony przez @ dominicfike

Tracklista:

1. Come Here
2. Double Negative (Skeleton Milkshake)
3. Cancel Me
4. 10x Stronger
5. Good Game
6. Why
7. Chicken Tenders
8. Whats For Dinner?
9. Vampire
10. Superstar Sh*t
11. Politics & Violence
12. Joe Blazey
13. Wurli
14. Florida

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you