DISCLOSURE PREZENTUJE ALBUM “ENERGY”!

DISCLOSURE PREZENTUJE ALBUM “ENERGY”!

Share This Post

Disclosure tworzą bracia Guy i Howard Lawrence. W 2020 duet obchodzi 10-lecie wydania debiutanckiego singla “Offline Dexterity”. Zespół ma na koncie ponad 5,1 miliardów streamów i 4,8 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Muzycy byli nominowani do Mercury Music Prize, BRIT oraz Grammy.

Disclosure powróciło w lutym tego roku, wydając EP-kę “Ecstasy” – duet zaskoczył fanów, codziennie wydając jeden utwór. Był to czas przed pandemią, kiedy jeszcze wyczekiwaliśmy z niecierpliwością cieplejszych dni oraz letnich festiwali. Na krążku “ENERGY” znalazło się grono wyjątkowych, utalentowanych artystów, między innymi: Mick Jenkins, Channel Tres, Eric Thomas, Aminé, slowthai, Common, Kelis, Fatoumata Diawara, Blick Bassy oraz Kehlani i Syd. Bracia Howard podkreślają, że w muzyce stawiają przede wszystkim na długowieczność. Jak podkreśla Guy: Znaleźliśmy się na uprzywilejowanej pozycji. Możemy zagrać dla 20 tys. ludzi, by potem wystąpić na dzikim rave. Chcemy, by jak najwięcej osób bawiło się jak najlepiej przy naszej muzyce. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z naszymi słuchaczami na żywo.
Krążek promowany jest przez single: “ENERGY “My High” (feat. Aminé & slowthai), “Douha (Mali Mali)” oraz “Birthday” (feat. Kehlani & Syd). Ten ostatni ujrzał światło dzienne 36 godzin przed premierą krążka. Był to jeden z pierwszych kawałków, który powstał z myślą o nowej płycie. Howard wyjaśnia: Syd i ja przechodziliśmy w tym czasie przez podobne rzeczy. Zastanawialiśmy się, czy wypada zadzwonić do swojej lub swojego eks znienacka i zapytać, jak się mają, czy może będzie to zbyt niezręczne. Guy dodaje: To najstarszy utwór na płycie, ale zdał egzamin czasu, dlatego słusznie trafił na ostateczną tracklistę. Dodatkowy wokal Kehlani wzniósł tę piosenkę na wyższy poziom. Powstał z tego ognisty duet.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...