DEMI LOVATO ZAPOWIADA DOKUMENT “DANCING WITH THE DEVIL”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Demi Lovato w tym roku planuje wydać swój siódmy album, który nagrywa od dwóch lat. Krążek miał wyjść rok temu, ale przez pandemię plany się pokrzyżowały. W tamtym roku wydała jedynie single: “I Love Me”, “Commander in Chief” oraz specjalnie wydane utwory: “Anyone”, “Still Have Me”. Pojawiła się również gościnnie w piosenkach: “I’m Ready” (Sam Smith), “OK Not to Be OK” (Marshmello).

28 czerwca 2018 roku Demi została zabrana do szpitala po przedawkowaniu narkotyków! Piosenkarka była hospitalizowana przez dwa tygodnie, a następnie wzięła udział w 3-miesięcznej terapii odwykowej. Dwa lata temu Demi potwierdziła, że zaczyna nagrywać dokument, w którym opowie o kulisach czerwca 2018!

Już we wtorek, 23 marca na YouTube za darmo pojawi się dokument “DEMI LOVATO: DANCING WITH THE DEVIL“. Będzie to kilku odcinkowy dokument, każdy epizod emitowany będzie co tydzień! Pierwsze dwa odcinki zostaną wyemitowane 23 marca, trzeci 30 marca, a czwarty 6 kwietnia!

“Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za pozostanie przy mnie przez lata, gdy się uczyłam i rozwijałam. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę w końcu podzielić się z wami tą historią, której trzymałam się przez ostatnie 2 lata”

W tym roku możemy się w końcu spodziewać nowej muzyki od Demi, jednak niż to nastąpi artystka wystąpi 20 stycznia 2021 roku na inauguracji nowego prezydenta USA: Joe Biden!

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you