DEMI LOVATO ZAPOWIADA DOKUMENT “DANCING WITH THE DEVIL”!

DEMI LOVATO ZAPOWIADA DOKUMENT “DANCING WITH THE DEVIL”!

Share This Post

Demi Lovato w tym roku planuje wydać swój siódmy album, który nagrywa od dwóch lat. Krążek miał wyjść rok temu, ale przez pandemię plany się pokrzyżowały. W tamtym roku wydała jedynie single: “I Love Me”, “Commander in Chief” oraz specjalnie wydane utwory: “Anyone”, “Still Have Me”. Pojawiła się również gościnnie w piosenkach: “I’m Ready” (Sam Smith), “OK Not to Be OK” (Marshmello).

28 czerwca 2018 roku Demi została zabrana do szpitala po przedawkowaniu narkotyków! Piosenkarka była hospitalizowana przez dwa tygodnie, a następnie wzięła udział w 3-miesięcznej terapii odwykowej. Dwa lata temu Demi potwierdziła, że zaczyna nagrywać dokument, w którym opowie o kulisach czerwca 2018!

Już we wtorek, 23 marca na YouTube za darmo pojawi się dokument “DEMI LOVATO: DANCING WITH THE DEVIL“. Będzie to kilku odcinkowy dokument, każdy epizod emitowany będzie co tydzień! Pierwsze dwa odcinki zostaną wyemitowane 23 marca, trzeci 30 marca, a czwarty 6 kwietnia!

“Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za pozostanie przy mnie przez lata, gdy się uczyłam i rozwijałam. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę w końcu podzielić się z wami tą historią, której trzymałam się przez ostatnie 2 lata”

W tym roku możemy się w końcu spodziewać nowej muzyki od Demi, jednak niż to nastąpi artystka wystąpi 20 stycznia 2021 roku na inauguracji nowego prezydenta USA: Joe Biden!

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...