DEMI LOVATO Z NOWĄ WERSJĄ SINGLA “I LOVE ME”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Demi Lovato w tym roku powróciła do świata muzyki po prawie dwuletniej przerwie. W styczniu wielkim powrotem artystki był występ na gali Grammy Awards 2020 z piosenką “Anyone” dostając owację na stojąco. 6 marca pojawił się singiel wraz z teledyskiem do piosenki “I Love Me”, który zapowiada siódmy album piosenkarki.

Nowy singiel Demi nawiązujący do samoakceptacji została napisana przez: Demi Lovato, Anne-Marie Nicholson, Jennifer Decilveo, Alex Niceforo, Sean Douglas, Keith Sorrells, Warren “Oak” Felder, a produkcją zajęli się: Alex Nice, Keith Sorrells, Warren “Oak” Felder.

Dzisiaj rano miała premierę specjalna wersja “EMO” piosenki wraz z perkusistą Travisem Barkerem. Poniżej jest specjalne lyric video nawiązujący do pisania wiadomości w internecie na portalu MySpace.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you