DEMI LOVATO PREZENTUJE NOWY SINGIEL “DANCING WITH THE DEVIL”!

DEMI LOVATO PREZENTUJE NOWY SINGIEL “DANCING WITH THE DEVIL”!

Share This Post

Demi Lovato to jedna z najpopularniejszych popowych artystek. Światową sławę przyniósł jej film Disneya “Camp Rock” z 2008 roku. Dwa lata później premierę miał sequel, “Camp Rock 2: The Final Jam”. Również w 2008 ukazał się debiutancki album Lovato, “Don’t Forget”. Następnie artystka wydała jeszcze pięć płyt. Ostatnia z nich, “Tell Me You Love Me”, ukazała się w 2017 i przyniosła hit “Sorry Not Sorry”. Do innych wielkich przebojów Demi należą “Cool for the Summer”, “Heart Attack”, “Neon Lights” czy “Really Don’t Care”.

W 2018 roku Demi została znaleziona nieprzytomna po przedawkowaniu narkotyków, o czym mówi w swoim nowym dokumencie “Dancing With the Devil“, którego dwa pierwsze odcinki można obejrzeć na YouTube. Powrót Demi na scenę w 2020 został przypieczętowany premierą singla “I Love Me“, jak również duetami z Samem Smithem (“I’m Ready“) i Marshmello (“OK Not To Be OK“). Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się “What Other People Say“, który Demi nagrała z Samem Fischerem.W 2020 zachwyciła fanów na całym świecie świetnym wykonaniem “Anyone” podczas ceremnii Grammy. Gwiazda zaśpiewała też hymn Stanów Zjednoczonych podczas finału Super Bowl LIV. Demi Lovato rozpoczęła 2021 rok występem na inauguracji prezydentury Joe Bidena

Tydzień temu Demi Lovato zapowiedziała, że jej nowy album “Dancing with the Devil… The Art. of Starting Over” ukaże się już w piątek, 2 kwietnia 2021. Na albumie znajdzie się 19 piosenek, w tym duety z Arianą Grande, Noah Cyrus. Premierze wyczekiwanego albumu towarzyszy czteroodcinkowy serial dokumentalny “Demi Lovato: Dancing with the Devil”, który zadebiutował na YouTube we wtorek! Zarówno na albumie, jak i w dokumencie, Demi opowie historię. jak w 2018 niemal otarła się o śmierć w wyniku przedawkowania. Przedstawi też, jak jej życie wygląda obecnie oraz jak wygląda jej droga do uzdrowienia. Sesja zdjęciowa do okładki odbyła się w Josuha Tree w Kalifornii, a autorką zdjęć jest Dana Trippe.

Singiel “Dancing With The Devil” możemy usłyszeć w najnowszym dokumencie artystki. Piosenka została napisana przez Lovato, Mitch Allen, Bianca Atterberry oraz John Ho.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...