DEMI LOVATO I MARSHMELLO W JEDNEJ PIOSENCE!

DEMI LOVATO I MARSHMELLO W JEDNEJ PIOSENCE!

Share This Post

10 września to Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, który wykorzystuje się, by zwrócić uwagę na samobójstwa jako na najczęstszą przyczynę przedwczesnych zgonów, którym można zapobiec. Celem tego dnia jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie tematyki samobójstw i wsparcie psychologiczne dla osób, u których pojawiają się myśli samobójcze. W tym roku Demi Lovato & marshmello łączą siły z organizacją “Hope For The Day” wydając wspólnie piosenkę!

Wydaje się, że w roku naznaczonym bezprecedensowymi konfliktami ekonomicznymi, rasowymi i społecznymi supergwiazda dance-popu kontynuuje swoje altruistyczne przedsięwzięcia i próbuje zainicjować rozmowę na temat zdrowia psychicznego. 4 września Demi oraz marshmello opublikowali również interaktywną stronę internetową, która umożliwia użytkownikom wykonanie quizu na temat nastroju i udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące ich aktualnego stanu umysłu, zanim zostaną przekierowani na numery infolinii oferowane przez Hope For The Day. Możesz odwiedzić tę stronę tutaj. Oznajmili wtedy, że w Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom ujrzy światło dzienne ich piosenka “OK Not To Be OK“.

Piosenka została napisana przez Demi i marshmello, który również jest producentem utworu. Reżyserem teledysku jest Hannah Lux Davis, która już wiele razy pracowała z artystami (Demi: “I Love Me”, “Sorry Not Sorry”; marshmello: “Friends”, “Be Kind”)

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...