DEMI LOVATO I MARSHMELLO W JEDNEJ PIOSENCE!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

10 września to Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, który wykorzystuje się, by zwrócić uwagę na samobójstwa jako na najczęstszą przyczynę przedwczesnych zgonów, którym można zapobiec. Celem tego dnia jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie tematyki samobójstw i wsparcie psychologiczne dla osób, u których pojawiają się myśli samobójcze. W tym roku Demi Lovato & marshmello łączą siły z organizacją “Hope For The Day” wydając wspólnie piosenkę!

Wydaje się, że w roku naznaczonym bezprecedensowymi konfliktami ekonomicznymi, rasowymi i społecznymi supergwiazda dance-popu kontynuuje swoje altruistyczne przedsięwzięcia i próbuje zainicjować rozmowę na temat zdrowia psychicznego. 4 września Demi oraz marshmello opublikowali również interaktywną stronę internetową, która umożliwia użytkownikom wykonanie quizu na temat nastroju i udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące ich aktualnego stanu umysłu, zanim zostaną przekierowani na numery infolinii oferowane przez Hope For The Day. Możesz odwiedzić tę stronę tutaj. Oznajmili wtedy, że w Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom ujrzy światło dzienne ich piosenka “OK Not To Be OK“.

Piosenka została napisana przez Demi i marshmello, który również jest producentem utworu. Reżyserem teledysku jest Hannah Lux Davis, która już wiele razy pracowała z artystami (Demi: “I Love Me”, “Sorry Not Sorry”; marshmello: “Friends”, “Be Kind”)

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you