DAGNY WYDAŁA PIERWSZĄ CZĘŚĆ ALBUMU ”STRANGERS / LOVERS”

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Po napisaniu ponad 250 piosenek, Dagny Norvoll Sandvik weszła do Livingroom Studios w Oslo jesienią 2019, by skończyć pracę nad debiutanckim albumem. Artystka wreszcie jest gotowa do podzielenia się swoim wymarzonym dzieckiem z całym światem. Do serwisów streamingowych trafiła pierwsza część albumu “Strangers / Lovers”, sześć utworów pod szyldem Side A. Premiera Side B odbędzie się we wrześniu tego roku.

“Dagny to mistrzyni błyszczącego skandynawskiego popu” – NME

Strona A albumu “Strangers / Lovers” opowiada o początkowych etapach relacji, rozpoczynając się singlem “Come Over”, który Dagny opisuje jako “meet & greet”. Strona B opisze rozpad relacji i co dzieje się po rozstaniu. Producencko i kompozytorsko artystkę wsparli m.in. Rat City, Jeppe London Bilsby, Celine Svanbäck i Mich “Cutfather” Hedin Hansen. Producentem wykonawczym wydawnictwa jest gitarzysta Thomas Kongshavn.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you