CONAN GRAY Z OFICJALNYM KLIPEM DO “HEATHER”!

CONAN GRAY Z OFICJALNYM KLIPEM DO “HEATHER”!

Share This Post

Conan Gray bardzo szybko, bo w ciągu zaledwie dwóch lat, zapewnił sobie pozycję jednego z najciekawszych nowych głosów w muzyce. Wszystko zaczęło się od piosenek pisanych w sypialni w domu w Teksasie. Artysta zdobył serca fanów swoim bezkompromisowym podejściem oraz autentycznością. Grono jego słuchaczy należy do najbardziej zaangażowanych i dynamicznie rosnących we współczesnym świecie popu.

Pierwsze wzmianki w mediach przyszły za sprawą singla “Idle Town”. Sukces utworu doprowadził do wydania EP-ki “Sunset Season”. Bardzo szybko Conan zadebiutował w telewizji, pojawiając się w programie “Late Night with Seth Meyers”, a o wokaliście zaczęły pisać tak renomowane magazyny jak: Vogue, VMan, Teen Vogue, Paper, The Fader, i-D, Wonderland czy Clash. Debiutancki album Conana Graya “Kid Krow” ukazał się w marcu 2020 i dotarł do piątego miejsca najlepiej sprzedających się albumów w USA. W Stanach okazał się najlepszym pod kątem sukcesu komercyjnego albumem debiutanta w ostatnich dwóch latach. Conan został okrzyknięty głosem swojego pokolenia, a po premierze “Kid Krow”, liczba streamów jego katalogu przekroczyła miliard. Gray wyprzedał trzy trasy po Ameryce Północnej, dwie trasy europejskie oraz koncerty w wielu innych zakątkach świata.
Osobisty teledysk do piosenki “Heather” doprowadza do przełomowego finału, który stanowi swojego rodzaju klamrę oraz ma szansę zainicjować wiele dyskusji. Bardzo intymne zbliżenia na artystę świetnie obrazują napięcie pomiędzy delikatną gitarą a wyznaniami w tekście.
“Kiedy byłem w liceum, przez cztery lata podkochiwałem się w tej samej osobie. Ale moja sympatia nie odwzajemniała tego uczucia, natomiast ewidentnie jej serce biło szybciej dla dziewczyny o imieniu Heather. Heather była wrażliwa i piękna, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Była taka delikatna i tak łatwo było się w niej zakochać – czyli stanowiła moje dokładne przeciwieństwo. Klip do „Heather” to mój sposób, by przeistoczyć się w osobę, która ma te same cechy jakich zazdrościłem Heather. Zrobiłbym wówczas wszystko, by być jak ona. Zakładałbym te same ubrania i zachowywałbym się z takim luzem jak ona. Odrzuciłbym wszystko, co kształtowało moją osobowość. Wszystko, byle tylko osoba, którą obdarzyłem uczuciem, mogła je odwzajemnić. Wszystko, by być jej pierwszym wyborem. Powolna przemiana w wideo ma reprezentować cechy kobiece i męskie, między którymi nieustannie przerzucałem się w walce, by moja sympatia poczuła do mnie to, co ja do niej. Ktoś delikatny i słodki. Ktoś jak Heather.”
“Heather” kontynuuje dominację w serwisach cyfrowych – niedawno utwór trafił na 1. miejsce Apple Music Pop Songs Chart w Stanach oraz szczyt Tik Tok Pop Playlist Sound. Singiel znalazł się w Top 15 Spotify US Daily Top 200, Top 25 Spotify Global Daily Top 200, Top 30 Apple Music Top 200 Songs, Top 30 Apple Music Top 100: Global Songs oraz Top 20 iTunes Top Pop Songs Chart. Wreszcie: „Heather” znajduje się na 3. miejscu Polska Viral 50! Utwór trafił na okładkę prestiżowych playlist Spotify Today’s Top Hits i Apple Music’s Today’s Hits. Kawałek dotychczas zgromadził 110 mln streamów na całym świecie, a liczba ta wciąż rośnie.
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...