CLEAN BANDIT Z NOWYM SINGLEM “HIGHER”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Poprzedni utwór “Tick Tock” dotarł do top 10 brytyjskiej listy przebojów. Clean Bandit i Little Mix to jedyne brytyjskie zespoły z nowym singlami w najlepszej dziesiątce zestawienia w 2020 roku.

Clean Bandit ujawnili nowy, podnoszący na duchu singiel “Higher”, w którym udziela się podbijający listy przebojów amerykański raper iann dior. Napisany przez zespół, ianna diora oraz Dana Smitha z Bastille numer wyprodukowali Grace i Jack z Clean Bandit z pomocą Marka Ralpha (Years & Years, Sigala). “Higher” to charakterystyczne, wymykające się gatunkowym podziałom brzmienie Bandit.

Rozgrzewające serce przesłanie piosenki dopełnione zostało oficjalnym klipem, który zespół wyreżyserował na Jamajce. W teledysku widzimy granego przez diora rozbitka, który po katastrofie trafia na wyspę, gdzie wspomina swego ojca. W końcu zostaje uratowany przez imprezowy jacht, na którym znajdują się zaskakujący goście…

W sierpniu minionego roku Clean Bandit rozpoczęli nowy rozdział w swej błyskotliwej karierze, kiedy połączyli siły z laureatką nagrody BRIT, Mable, wypuszczając hit “Tick Tock” (feat. 24kGoldn). Piosenka dotarła do top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii, co było niemałym wyczynem, ponieważ w 2020 roku tylko dwa brytyjskie zespoły (także Little Mix) umieściły nowe piosenki w najlepszej dziesiątce notowania. Do dziś utwór zgromadził ćwierć miliarda odtworzeń, a towarzyszący mu klip ma już ponad 54 miliony odsłon. Pod koniec roku Grace dołączyła z takimi gwiazdami jak Cher, Nile Rogers, Kylie Minogue czy Robbie Williams do akcji Children In Need, w ramach której nagrali charytatywny utwór “Stop Crying Your Heart Out”. Dochód z singla przekazany został na pomoc dzieciom i młodzieży w Wielkiej Brytanii.

- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you