CHINA ANNE MCCLAIN Z “NADZDOLNYCH” POWRACA!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

China Anne McClain to amerykańska piosenkarka i aktorka. Sławę przyniosła jej pierwszoplanowa rola w serialu “Nadzdolni” na Disney Channel oraz w dwóch częściach filmu “Następcy”. Aktualnie możemy ją zobaczyć na netflixie w serialu “Black Lightning”.

McClain ma jedynie kilka pojedynczych singli i piosenek nagranych na soundtracki swoich filmów/seriali. W 2011 roku razem z siostrami: Sierra McClain oraz Lauryn McClain podpisały umowę z Hollywood Records pod pseudonimem McClain Sisters. Były plany wydania albumu, ale zostało wydane tylko kilka singli, między innymi: “Rise” pochodzący z filmu Disneya “Chimpanzee” oraz “Go“. Dwie piosenki sióstr pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do serialu “Nadzdolni“: “Perfect Mistake” oraz “Electronic Apology“.

29 maja dziewczyny postanowiły zrobić niespodziankę i wydały nową piosenkę “My Sanity“, którą nagrały z młodszym bratem Gabrielem. Piosenka została napisana przez: Lauryn, Sierrę i ich ojca Michaela. A za produkcję odpowiada: Michael z Sierrą. Piosenka została napisana prawie dekadę temu, ale akurat teraz zespół postanowił ją opublikować.

China McClain gra w serialu “Nazdolni” pojawi się 26 czerwca na Disney+, dodatkowo możecie zobaczyć ją w serialu “Black Lightning”, który dostępny jest na netflixie.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you