CHINA ANNE MCCLAIN Z “NADZDOLNYCH” POWRACA!

CHINA ANNE MCCLAIN Z “NADZDOLNYCH” POWRACA!

Share This Post

China Anne McClain to amerykańska piosenkarka i aktorka. Sławę przyniosła jej pierwszoplanowa rola w serialu “Nadzdolni” na Disney Channel oraz w dwóch częściach filmu “Następcy”. Aktualnie możemy ją zobaczyć na netflixie w serialu “Black Lightning”.

McClain ma jedynie kilka pojedynczych singli i piosenek nagranych na soundtracki swoich filmów/seriali. W 2011 roku razem z siostrami: Sierra McClain oraz Lauryn McClain podpisały umowę z Hollywood Records pod pseudonimem McClain Sisters. Były plany wydania albumu, ale zostało wydane tylko kilka singli, między innymi: “Rise” pochodzący z filmu Disneya “Chimpanzee” oraz “Go“. Dwie piosenki sióstr pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do serialu “Nadzdolni“: “Perfect Mistake” oraz “Electronic Apology“.

29 maja dziewczyny postanowiły zrobić niespodziankę i wydały nową piosenkę “My Sanity“, którą nagrały z młodszym bratem Gabrielem. Piosenka została napisana przez: Lauryn, Sierrę i ich ojca Michaela. A za produkcję odpowiada: Michael z Sierrą. Piosenka została napisana prawie dekadę temu, ale akurat teraz zespół postanowił ją opublikować.

China McClain gra w serialu “Nazdolni” pojawi się 26 czerwca na Disney+, dodatkowo możecie zobaczyć ją w serialu “Black Lightning”, który dostępny jest na netflixie.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...