BLACKBEAR W DUECIE Z LAUV!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

blackbear promuje swój nowy album singlami “Hard On Yourself” (Charlie Puth feat. blackbear), “my ex’s best friend” (Machine Gun Kelly feat. blackbear) oraz “Lil Bit”. Utwór “queen of broken hearts”, wydany 10 lipca, trafił już do Top 40 w popowych radiach w Stanach. Na wydawnictwo trafi też wielki przebój rapera z 2019 roku, “hot girl bummer”, który w USA ma status podwójnej platyny, a łączna liczba streamów na całym świecie przekroczyła miliard.

Dwa dni przed premierą wyczekiwanego, piątego albumu studyjnego, blackbear prezentuje singiel “if i were u” w duecie z Lauv. Odświeżająco szczera ballada popowa zabiera słuchacza w podróż po sprzecznych punktach widzenia w zagmatwanej relacji. Introspektywny tekst, chwytliwy hook i słodka, jednocześnie szczera zwrotka od Lauva tworzą mieszankę, od której trudno się uwolnić. “if i were u” to ostatni singiel udostępniony przed premierą albumu “everything means nothing”, którego premiera już w piątek, 21 sierpnia!

everything means nothing – tracklista:
1. hot girl bummer
2. me & ur ghost
3. queen of broken hearts
4. i feel bad
5. i feel 2 much
6. i felt that
7. sobbing in cabo
8. clown feat. Trevor Daniel
9. half alive (produced by Marshmello)
10. if i were u feat. Lauv
11. why are girls?
12. smile again

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you