BILLIE EILISH PREZENTUJE “MY FUTURE”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Dla Billie Eilish rok 2020 rozpoczął się od zdobycia aż pięciu nagród GRAMMY. Była to już 62 edycja wręczania tej prestiżowej nagrody. W lutym Billie wystąpiła w towarzystwie swojego brata FINNEAS’a podczas gali rozdania Oscarów, gdzie zaprezentowała piękną wersję utworu “Yesterday” The Beatles, zaś wkrótce potem artystka wydała przewodni utwór do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie – “No Time to Die”.

Nadszedł marzec i Billie  była gotowa do rozpoczęcia swojej pierwszej, wyprzedanej światowej trasy koncertowej WHERE DO WE GO?,  kiedy epidemia COVID-19 uderzyła świat i wstrzymała plany artystki.

Podczas lockdownu, który piosenkarka spędziła w domu w Los Angeles, mając więcej czasu i przestrzeni, Billie przygotowała utwór “my future” – utwór młodej, pewnej siebie kobiety, która kontempluje na temat przyszłości, oznaczając tym samym nowy rozdział dla kultowej nastolatki – pionierki.

Napisany i nagrany w Los Angeles, wyprodukowany przez FINNEAS’a, singiel “my future” jest kontynuacją przełomowego debiutanckiego albumu 18-latki “WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” oraz wydanej na początku 2020 roku przewodniej piosenki do filmu o Jamesie Bondzie “No Time To Die”.

 “Napisaliśmy ten utwór na samym początku kwarantanny. Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i wyjątkowa. Dokładnie tam była moja głowa w trakcie jej pisania – pełna nadziei, podekscytowana, z szaloną ilością autorefleksji oraz samorozwoju. Ale w kontekście tego co obecnie dzieje się na świecie utwór nabrał nowego znaczenia. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w nim wartość dla siebie” – napisała Billie w mailu do swoich fanów.

Pięknie zanimowany oficjalny teledysk został stworzony przez australijskiego artystę Andrew Onorato.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you