BILLIE EILISH I ROSALIA WE WSPÓLNYM SINGLU!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Billie Eilish i Rosalía nagrały wspólny utwór “Lo Vas a Olvidar”, który pojawi się w serialu “Euforia” stacji HBO. Serial opowiada historię uzależnionej od narkotyków nastolatki, której życie zmienia się, gdy poznaje transseksualną dziewczynę, która przybyła do miasta.

Rosalía od niemal roku zapowiadała, że nagrywa z Billie Eilish. W kwietniu 2020 w audycji Zane’a Lowe’a przyznała: – Jesteśmy coraz bliżej… Właśnie skończyłam aranżację. Produkcja i dźwięk są niemal skończone, więc potrzebuję jedynie, by Billie wysłała mi swoje wokale, dostaję też różne pomysły, co można jeszcze dodać do utworu

Billie Eilish zakończyła 2020 premierą singla “Therefore I Am”. Wkrótce ukaże się dokument Apple TV+ o artystce – “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” oraz album ze zdjęciami zatytułowany “Billie Eilish”.

Rosalía wydała swój drugi album “EL MAR QUERER” w 2018. W 2020 gościnnie pojawiła się m.in. w remiksie “Blinding Lights” The Weeknd.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you