BEBE REXHA PREZENTUJE DRUGI ALBUM “BETTER MISTAKES”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Bebe Rexha to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów podwójnie nominowana do nagrody Grammy. Ma na swoim koncie album wydany w 2018 roku “Expectations” oraz 3 EP’ki: “Don’t Wanna Grow Up” (2015) oraz wydane w 2017 roku: “All Your Fault: Pt. 1” oraz “All Your Fault: Pt. 2”. Do jej największych hitów należą: “Meant to Be” (with Florida Georgia Line), “Say My Name” (with David Guetta and J Balvin), “I’m a Mess”.

W 2020 roku Bebe zapowiedziała pracę nad drugim albumem studyjnym, czego owocem było wydanie singla “Baby, I’m Jealous” z gościnnym udziałem Doja Cat. Utwór dotarł do 58 miejsca listy Billboard Hot 100. Kolejnymi singlami były piosenki: “Sacrifice“, “Sabotage“, “Die for a Man” oraz dzisiejsza premiera “Break My Heart Myself” z gościnnym udziałem Travis Barker. Na albumie znajduje się 13 autorskich piosenek artystki!

Cały album opiera się na rzeczywistej niepewności. Moje zdrowie psychiczne, miłości do samej siebie, sabotowanie wszystkiego w moim życiu, czy jestem wystarczająco dobra do tego związku? […] To było tak naprawdę po prostu wzięcie rzeczy z życia wziętych, przez które przechodzę, a to jest dla mnie bardzo ważne, żeby o tym pisać. Wciąż jest gitara, ale jest w niej dużo hip-hopu, ale wciąż jest pop. To nie jest tak naprawdę muzyka taneczna, ale możesz do niej podskoczyć. Ale kiedy tego słuchasz, to naprawdę praca. I naprawdę ciężko pracowaliśmy dźwiękowo, aby upewnić się, że wszystko prowadzi do siebie nawzajem i brzmi to jak praca, a nie tylko playlista.

Bebe dla magazynu People
Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you