BEBE REXHA PREZENTUJE DRUGI ALBUM “BETTER MISTAKES”!

BEBE REXHA PREZENTUJE DRUGI ALBUM “BETTER MISTAKES”!

Share This Post

Bebe Rexha to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów podwójnie nominowana do nagrody Grammy. Ma na swoim koncie album wydany w 2018 roku “Expectations” oraz 3 EP’ki: “Don’t Wanna Grow Up” (2015) oraz wydane w 2017 roku: “All Your Fault: Pt. 1” oraz “All Your Fault: Pt. 2”. Do jej największych hitów należą: “Meant to Be” (with Florida Georgia Line), “Say My Name” (with David Guetta and J Balvin), “I’m a Mess”.

W 2020 roku Bebe zapowiedziała pracę nad drugim albumem studyjnym, czego owocem było wydanie singla “Baby, I’m Jealous” z gościnnym udziałem Doja Cat. Utwór dotarł do 58 miejsca listy Billboard Hot 100. Kolejnymi singlami były piosenki: “Sacrifice“, “Sabotage“, “Die for a Man” oraz dzisiejsza premiera “Break My Heart Myself” z gościnnym udziałem Travis Barker. Na albumie znajduje się 13 autorskich piosenek artystki!

Cały album opiera się na rzeczywistej niepewności. Moje zdrowie psychiczne, miłości do samej siebie, sabotowanie wszystkiego w moim życiu, czy jestem wystarczająco dobra do tego związku? […] To było tak naprawdę po prostu wzięcie rzeczy z życia wziętych, przez które przechodzę, a to jest dla mnie bardzo ważne, żeby o tym pisać. Wciąż jest gitara, ale jest w niej dużo hip-hopu, ale wciąż jest pop. To nie jest tak naprawdę muzyka taneczna, ale możesz do niej podskoczyć. Ale kiedy tego słuchasz, to naprawdę praca. I naprawdę ciężko pracowaliśmy dźwiękowo, aby upewnić się, że wszystko prowadzi do siebie nawzajem i brzmi to jak praca, a nie tylko playlista.

Bebe dla magazynu People
- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...