Bebe Rexha i jej nowy hit “Heart Wants What It Wants”

Bebe Rexha i jej nowy hit “Heart Wants What It Wants”

Share This Post

Bebe Rexha zaczyna nową erę 
Nasycony brzmieniem lat 70. nowy popowy hymn “Heart Wants What It Wants”

Po tym jak była rozchwytywaną specjalistką od pisania piosenek (autorką m.in. “The Monster” Eminema i Rihanny), Rexha zaczęła działać na własny rachunek, co zaowocowała multiplatynowym hitem Me, Myself & I z G-Eazym czy wyprodukowanym przez Martina Garrixa klubowym bangerem In the Name of Love. W 2017 roku razem z duetem country Florida Georgia Line wylansowała przebój Meant To Be, który zdobył diamentowy status. Od tego czasu Bebe zgromadziła 16 miliardów streamów.

Piosenka Meant To Be zapewniła artystce nominacje do Grammy (Best Country Duo/Group Performance i Best New Artist). Popowa gwiazda ma na koncie dwa znakomicie ocenione albumy Expectations (2018) oraz Better Mistakes (2021).

Multiplatynowa sensacja, Bebe Rexha, wraca z nowym, uzależniającym singlem Heart Wants What It Wants. Śmiały, z charakterem i nasycony brzmieniem lat 70. popowy hymn to list miłosny do zachwycającego tłumy oldschoolowego popu, ale z współczesnym sznytem. Nostalgiczny klimat piosenki idealnie dopełnia pełen pozytywnej energii teledysk.

“Heart Wants What It Wants” opowiada o tym momencie w związku, kiedy zaczynasz się odkochiwać. –wyjaśnia Bebe RexhaTo hymn o tym, czego chcemy i nie przepraszaniu za to. To może być cokolwiek, niekoniecznie związane z romansem.

Jednocześnie to piosenka zapraszająca do tańca. Na obecnym etapie, w świecie po pandemii, kiedy smutne piosenki należą do przeszłości, chcę by wszyscy po prostu dobrze się bawilidodaje wokalistka.

Heart Wants What It Wants to następca megaprzeboju I’m Good (Blue) który Bebe nagrała z Davidem Guettą na bazie Blue (Da Ba Dee) Eiffel 65. Singiel rozsadził TikTok, dotarł na szczyt list przebojów w ponad 20 krajach i zgromadził już ponad 1,1 miliarda streamów. Numer pokrył się platyną i zdobył nominację do Grammy oraz nagrodę MTV European Music

Jeśli nowy singiel Heart Wants What It Wants jest jakimś wyznacznikiem, gorąco wyczekiwany trzeci album Rexhy będzie jej najambitniejszym i najbardziej zniewalającym dziełem

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...
Poprzedni artykuł
Następny artykuł