AVRIL LAVIGNE Z “NOWYM” SINGLEM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Avril Lavigne to kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Ma na swoim koncie 6 albumów, z których ostatni “Head Above Water” został wydany w 2019 roku. Album ten wyszedł po 6 latach przerwy, gdyż gwiazda miała problemy ze zdrowiem. Krążek promowany był przez single: “Head Above Water”, “Tell Me It’s Over”, “Dumb Blonde” nagrany wraz z Nicki Minaj oraz “I Fell in Love with the Devil”. Wczoraj piosenkarka oznajmiła, że wydaje kolejny singiel z płyty!

“Kiedy kilka tygodni temu nasz świat został wywrócony do góry nogami, obserwowałam każdego zwykłego człowieka wkładającego zbroję oraz jak biorą udział w bitwach.

W ciągu nocy wszyscy zostali zaproszeni do bitwy, z dnia na dzień wszyscy zostali Wojownikami

Chciałam się zaangażować i wnieść swój wkład, więc zaczęłam pracować w studiu i chcę ten utwór dedykować wam wszystkim! Nagrałam ponownie piosenkę “Warrior“, aby odzwierciedlić nasz obecny świat i wszystkie niesamowite heroiczne rzeczy, które wszyscy robicie. Wszystkim pracownikom szpitala, pracownikom poczty, pracownikom sklepu spożywczego, policji i strażakom – każdemu z was, którzy są wstrząśnięci tym światem. To jest dla ciebie!

Ponadto zamierzam przekazać dochody ze sprzedaży tej piosenki projektowi Hope, niesamowitej organizacji działającej na pierwszej linii, która zapewnia lekarzom i personelowi medycznemu bezpieczeństwo na całym świecie.

Możesz także zaangażować się i przekazać darowiznę, przechodząc na stronę charitystars.com

Dziękuję wam wszystkim!”

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you