AVA MAX WYDAJE DEBIUTANCKI ALBUM “HEAVEN & HELL”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Ava Max (Amanda Ava Koci ) to albańsko-amerykańska piosenkarka i autorka piosenek, która zyskała rozpoznawalność po wydaniu singla “Sweet but Psycho” w 2018 roku, z którym dotarła do pierwszego miejsca na listach przebojów w kilkunastu krajach. Stanowiące część pseudonimu scenicznego męskie imię Max ma podkreślać męską stronę jej natury.

Ava o swoim debiutanckim albumie mówi od dwóch lat, gdy zaczęła wydawać takie single jak: “Sweet but Psycho“, “So Am I“, “Not Your Barbie Girl“, “Freaking Me Out” czy “Torn“. Album miał początkowo wyjść na początku roku, ponieważ artystka w grudniu 2019 wspomniała, że album jest już gotowy i w ciągu kilku miesięcy powinna go wydać. W marcu 2020 wydała singiel “Kings & Queens“, który do tej pory zajmuje wysokie miejsca na listach przebojów (niedawno nadal numer 1 w Polsce). 29 lipca piosenkarka podała tytuł i datę premiery albumu, wydając dzień później singiel “Who’s Laughing Now“. Dwa tygodnie przed premierą krążka wypuściła jeszcze kawałek “OMG What’s Happening“. Dzisiaj o 6 rano czasu polskiego będzie miał premierę teledysk do kolejnego singla z albumu “Naked“.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you