ARTUR ROJEK I TACO HEMINGWAY? – KONIECZNIE POSŁUCHAJCIE!

ARTUR ROJEK I TACO HEMINGWAY? – KONIECZNIE POSŁUCHAJCIE!

Share This Post

Fani Artura Rojka nie mogą narzekać. Już dziś mogą obejrzeć nowy teledysk do piosenki “A miało być jak we śnie”, która pochodzi z tegorocznego albumu “Kundel”. Na widzów czekała niespodzianka. Do piosenki swoją zwrotkę dograł raper Taco Hemingway!

“A miało być jak we śnie” to już trzeci utwór z płyty Rojka, który doczekał się teledysku. Wcześniej już mieliśmy szansę obejrzeć klipy do “Sportowego życia” i “Bez końca”. W tych piosenkach, tak samo jak w całym albumie za tekst odpowiadał Radek Łukasiewicz, natomiast muzyka została skomponowana przez Artura Rojka oraz Bartosza Dziedzica.

Okazuje się, że wybór Taco na gościa utworu nie jest przypadkowy. W oryginale utwór jest w całości śpiewany przez Rojka, jednak w tej wersji możemy również usłyszeć głos rapera. Skąd taki pomysł?

“W piosence pojawia się fragment krytykujący hip-hop, ale nie oznacza to, że krytykuję ten gatunek generalnie. Mam swoich faworutów i na świecie, i w Polsce – hip-hop nie jest mi obojętny i nigdy nie był. To nie przypadek, że w tej piosence pojawia się Taco Hemingway. Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam pełen szacunek do efektywności pracy, jaką wykonuje, i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego” – Rojek komentuje swój wybór.

Teledysk został wyreżyserowany przez Kubę Michalczuka. Zdjęcia natomiast to wynik pracy Maćka Rytera.

“Artur Rojek niesamowicie mi zaimponował zaangażowaniem, skromnością i niezwykłą energią. W dniu zdjęć przebiegł kilka kilometrów sprintem, padł na ziemię i mam wrażenie, że mógłby to robić jeszcze kilka dni tylko po to, aby poruszyć widza autentycznością tego, co pokazuje przed kamerą. – mówi Michalczuk.

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...