ALMA PREZENTUJE DEBIUTANCKI KRĄŻEK!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

ALMA (Alma-Sofia Miettinen) to piosenkarka i autorka tekstów pochodząca z Finlandii. Zadebiutowała w 2016 roku EP-ką “Dye My Hair”, z której pochodzi hit “Karma”. W 2017 roku ukazał się jej trzeci singiel “Chasing Highs”. “Dye My Hair” oraz “Chasing Highs” zostały nagrodzone złotem w Niemczech za ponad 200 000 sprzedanych egzemplarzy. Pierwszym singlem notowanym na brytyjskiej liście UK Singles Chart został utwór “Chasing Highs”. Artystka była supportem Christiny Aguilery podczas trasy koncertowej “The X Tour” w 2018 roku.

Dzisiaj w końsku Alma wydała swój debiutancki krążek: “Have U Seen Her?“. Album poprzedzony był dwiema EP-kami: Have U Seen Her? Part 1 (wydana w listopadzie 2019) oraz Have U Seen Her? Part 2 (wydana w marcu 2020).

Tytuł płyty nawiązuje do nagłówków gazet, które rozpisywały się o Almie, gdy pojawiła się w fińskim programie “Idols”, odpowiednikiem “Idola”. Nagła popularność, której doświadczyła, była dla niej samej zaskoczeniem. „Moje dzieciństwo nie było łatwe. Dorastając, często czułam się niewidzialna, tak jakbym nie miała prawa mieć swojego głosu” – mówi. Znajdując się nagle w centrum uwagi, Alma zwróciła się ku muzyce, spotykając na swojej drodze ludzi, którzy dostrzegli jej talent i dali możliwość swobodnego wyrażenia siebie. “Have U Seen Her” to album o znajdowaniu swojego miejsca oraz swoich ludzi w świecie.

“To płyta dla wszystkich tych, którzy kiedykolwiek czuli się nieważni lub nie mogli odkryć swojego głosu. Macie znaczenie!” – mówi Alma.

Na albumie znajdzie się 12 piosenek:

1. Have You Seen Her?
2. La Money
3. Worst Behaviour
4. Stay All Night
5. Bad News Baby
6. Nightmare
7. Mama
8. King Of Castle
9. My Girl
10. Find Me
11. Loser
12. Final Fantasy

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you