ALEXANDER 23 Z UTWOREM “CAUGHT IN THE MIDDLE”!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Alexander 23, a tak naprawdę Alexander Glantz, urodził się w Chicago, a muzyką zaczął interesować się na poważnie jako 12-latek. Nastoletnie lata spędził na graniu w różnych zespołach. W marcu 2019 ukazał się jego debiutancki singiel “Dirty AF1s”, który otrzymał tytuł Apple Music’s Bop of the Week i trafił na playlistę New Music Friday w USA w Spotify. Jesienią 2019 światło dzienne ujrzała EP-ka artysty, “I’m Sorry I Love You”, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem m.in. w: Billboard, Ones to Watch czy Paper. Alexander 23 koncertował m.in. z Alekiem Benjaminem, Omarem Apollo, mxmtoon oraz Chelsea Cutler. W 2019 zadebiutował na słynnym festiwalu Lollapalooza w rodzinnym Chicago.

Pochodzący z Los Angeles wokalista, songwriter i multiinstrumentalista rozpoczyna “Caught in the Middle” prostą gitarą oraz opowieścią o zaskakującej rozmowie telefonicznej – takiej, w której nie padają prawie żadne słowa po drugiej stronie mimo mocnej więzi, jaka kiedyś łączyła dwójkę. Alexander rozwija tę myśl w dalszych częściach piosenki, mówiąc o tym, jak cienka jest granica między poznaniem kogoś bardzo dobrze, a traktowaniem jak obcej osoby. Jak mówi sam artysta:

“Caught in the Middle” to ta niekomfortowa relacja z osobą, z którą kiedyś było się w związku. Bardzo dziwnie jest, gdy znasz czyjeś najgłębsze i najmroczniejsze sekrety, ale nie jesteś na bieżąco z ich codziennymi sprawami czy triumfami. Naprawdę wpadasz wtedy w dziwne pole między kochankami a kompletnie obcymi ludźmi.

Melancholijny utwór to kolejny po “I Hate You So Much” oraz “Loving You Gets Hard” singiel wschodzącego gwiazdora popu, który w tym roku zasłynął też remiksem “Rare” Seleny Gomez oraz duetem z Chelsea Cutler. Największym hitem w dotychczasowej dyskografii Alexandra 23 jest utwór “IDK You Yet”, który cieszył się olbrzymią popularnością na platformie TikTok oraz zapewnił wokaliście obecność na przygotowanej przez Rolling Stone liście “Breakthrough 25” (w pierwszej dziesiątce!). Alexander 23 w 2020 intensywnie pracuje nad nowym materiałem, a w warunkach domowej izolacji uczy się gotowania oraz DJ-owania.

 

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you