ALEXANDER 23 Z UTWOREM “CAUGHT IN THE MIDDLE”!

ALEXANDER 23 Z UTWOREM “CAUGHT IN THE MIDDLE”!

Share This Post

Alexander 23, a tak naprawdę Alexander Glantz, urodził się w Chicago, a muzyką zaczął interesować się na poważnie jako 12-latek. Nastoletnie lata spędził na graniu w różnych zespołach. W marcu 2019 ukazał się jego debiutancki singiel “Dirty AF1s”, który otrzymał tytuł Apple Music’s Bop of the Week i trafił na playlistę New Music Friday w USA w Spotify. Jesienią 2019 światło dzienne ujrzała EP-ka artysty, “I’m Sorry I Love You”, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem m.in. w: Billboard, Ones to Watch czy Paper. Alexander 23 koncertował m.in. z Alekiem Benjaminem, Omarem Apollo, mxmtoon oraz Chelsea Cutler. W 2019 zadebiutował na słynnym festiwalu Lollapalooza w rodzinnym Chicago.

Pochodzący z Los Angeles wokalista, songwriter i multiinstrumentalista rozpoczyna “Caught in the Middle” prostą gitarą oraz opowieścią o zaskakującej rozmowie telefonicznej – takiej, w której nie padają prawie żadne słowa po drugiej stronie mimo mocnej więzi, jaka kiedyś łączyła dwójkę. Alexander rozwija tę myśl w dalszych częściach piosenki, mówiąc o tym, jak cienka jest granica między poznaniem kogoś bardzo dobrze, a traktowaniem jak obcej osoby. Jak mówi sam artysta:

“Caught in the Middle” to ta niekomfortowa relacja z osobą, z którą kiedyś było się w związku. Bardzo dziwnie jest, gdy znasz czyjeś najgłębsze i najmroczniejsze sekrety, ale nie jesteś na bieżąco z ich codziennymi sprawami czy triumfami. Naprawdę wpadasz wtedy w dziwne pole między kochankami a kompletnie obcymi ludźmi.

Melancholijny utwór to kolejny po “I Hate You So Much” oraz “Loving You Gets Hard” singiel wschodzącego gwiazdora popu, który w tym roku zasłynął też remiksem “Rare” Seleny Gomez oraz duetem z Chelsea Cutler. Największym hitem w dotychczasowej dyskografii Alexandra 23 jest utwór “IDK You Yet”, który cieszył się olbrzymią popularnością na platformie TikTok oraz zapewnił wokaliście obecność na przygotowanej przez Rolling Stone liście “Breakthrough 25” (w pierwszej dziesiątce!). Alexander 23 w 2020 intensywnie pracuje nad nowym materiałem, a w warunkach domowej izolacji uczy się gotowania oraz DJ-owania.

 

- Advertisment -

Share This Post

- Advertisement -

NAJPOPULARNIEJSZE

THE POP HUB AWARDS 2021 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TEGOROCZNEJ INTERNETOWEJ GALI

Wraz z cieplejszym okresem roku, zbliża sie 5. gala...

PLAYLISTA NA PRIDE MONTH!

Czerwiec określany jest Miesiącem Dumy osób LGBT+, to właśnie...

SIA I DAVID GUETTA PO RAZ KOLEJNY ŁĄCZĄ SIŁY!

Sia wypuściła właśnie nowy utwór "Floating Through Space" nagrany wspólnie ze swoim długoletnim współpracownikiem, Davidem...

Doda o singlu “Girls To Buy” TO BĘDZIE HYMN KAŻDEJ ESKORTY!

W związku z premierą utworu "Girls To Buy" porozmawiałem...

HONORATA SKARBEK O NOWYM SINGLU “WULKAN” I PRZEKAZIE MU TOWARZYSZĄCYM

Przeprowadziłem wywiad z Honoratą Skarbek. Wypytałem artystkę o nową...

O SINGLU “WYPŁYWAM” I “THE VOICE KIDS”, CZYLI 5 SZYBKICH PYTAŃ DO MATEUSZA GOLICKIEGO

W cyklu “5 szybkich pytań do…” przepytuję Waszych ulubionych...