ALAN CYPRYSIAK Z NOWYM SINGLEM!

-

- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Alan Cyprysiak jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku wokalno-estradowym, a lokalnej publiczności znany jest także z wielu dziecięco-młodzieżowych występów na licznych koncertach Szkoły Muzyki i Tańca “Nutka”. Ma na swoim koncie trzy minialbumy studyjne i występy w wielu miejscach w Polsce, między innymi na festiwalu Woodstock (Pol’and’Rock) oraz na Stadionie Narodowym. Wystąpił na jednej scenie z Cleo, Dawidem Kwiatkowskim, Filipem Lato, braćmi Golec, zespołem Felivers, Piotrem Bukartykiem, zespołem Genesis i innymi.

W piątek wydał swój nowy singiel “ŁAD“, który opowiada o zagubionej, zaniedbanej relacji i fantazjach tlących się w marzeniach sennych jednej z osób w niej uczestniczących. Z powodu napierających, skumulowanych emocji gniewu, tęsknoty, pożądania i chęci dominacji, w snach narratora tworzy się wyidealizowana wersja drugiego człowieka, którą bohater może dowolnie sterować i sprawić, że sprawy obierają planowany i pożądany obrót. Utwór obrazuje cały proces, podczas którego, wśród przyjemności i realizacji, pojawia się pytanie, czy tak naprawdę do szczęścia potrzebujemy jeszcze tej drugiej osoby, skoro mamy już ją na własność w lepszej, dostosowanej do siebie wersji.

Mariusz Kmieć
Człowiek zawsze pełny energii, słuchający prawie każdej muzyki: od rocka (Halestorm), przez słodki pop (Dua Lipa), muzyki latino (RBD), k-pop (BLACKPINK) do muzyki spokojniejszej (Taylor Swift). Top 3 artyści: Taylor Swift, Demi Lovato, Miley Cyrus
- Advertisement -Płyty muzyczne - porównaj ceny
- Advertisment -Muzyka - sprawdź na Ceneo

Wyraź swoją opinie#SKOMENTUJ
SEKCJA KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

You might also likeRELATED
Recommended to you